Чоловіку ампутували руку, через суші

Чоловіку ампутували руку, через суші
Поширити в соціальних мережах:

Вживання в їжу сирих морепродуктів спровокувало зараження небезпечними бактеріями Vibrio vulnificus у 71-річного жителя Південної Кореї. Все закінчилося ампутацією руки. Лікування антибіотиками в черговий раз не допомогло.

71-річний житель Південної Кореї з’їв суші, як завжди. А вже через дванадцять годин після вживання сирих морепродуктів у нього сильно розпухла ліва рука. У хворого, зокрема, утворилися великі геморагічні булли. Це стало наслідком зараження мікроорганізмами Vibrio Vulnificus, які зустрічаються в сирій рибі. Про це пише naked-science.

Лікарі відреагували оперативно: з розпухлих ділянок на руці постаралися вивести гній і видалити заражені тканини. Після цього пацієнт отримував антибіотики.

Незважаючи на лікування, захворювання прогресувало, почалися небезпечні процеси відмирання. У результаті хворому довелося ампутувати долоню і передпліччя. Після операції корейця виписали додому. Випадок показав небезпеку зараження м'ясоїдними бактеріями. А також те, що лікування антибіотиками далеко не завжди дозволяє перемогти бактерію.

Vibrio Vulnificus – різновид мікроорганізмів роду вібріонів, вона мешкає в теплій солоній воді. Інфікування цією бактерією нерідко трапляється через вживання заражених молюсків та інших морепродуктів. Щорічно в США реєструють близько 100 випадків зараження людини Vibrio vulnificus.

Дослідники все частіше звертають увагу на те, що через широке поширення антибіотиків багато небезпечні бактерії змогли пристосуватися до них, тому лікування часто марно. У результаті почалася нова еволюційна гонка між бактеріями і лікарськими препаратами.


Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра документального проєкту-дослідження «Справжня історія Криму, Донбасу та Півдня»
На телеканалі 2+2 прем’єра документального проєкту-дослідження «Справжня історія Криму, Донбасу та Півдня»

У циклі будуть показані унікальні артефакти, фотографії, документи, оригінали старовинних мап…

Найшвидша істота на планеті спить у повітрі і може не спускатися на землю понад рік
Росія боїться зеленої енергетики Данії: шпигунський скандал за участю дипломатів рф
«Я – українка»: виступ 8-річнної балерини з Черкас на «Іспанія має талант» змусив світ говорити про Україну
Тестостерон та навіювання: як військові паради та патріотичні мітинги перетворюють людей на зомбі?
Коли легенда виявилася правдою: в горах Польщі знайшли скарб відьмака-шахрая, якого вважали вигадкою
Читати більше