Богдан Юсипчук розповів про зйомки серіалу "Ментівські війни. Харків"

Поширити в соціальних мережах:

Що було найтяжчим під час зйомок серіалу? Чому актор постійно сміявся під час серйозних сцен та чим Богдан займався у перервах між сценами?

Глядачі телеканалу 2+2 вже місяць стежать за пригодами головних героїв серіалу "Ментівські війни. Харків". Виконавець ролі Дмитра Воронова Богдан Юсипчук під час онлайн-конференції розповів, яка атмосфера панувала на знімальному майданчику, які труднощі виникали у акторів та чим він займався у перервах?

Що було найтяжчим під час зйомок?

Найтяжче у кадрі – це коли не можна сміятися. Як правило, чим страшніший фільм, тим більше веселощів на зйомках. Так само було і у нас: чим серйозніша була ситуація, тим більше ми підколювали один одного. А взагалі був дуже насичений графік зйомок. Було таке, що я не спав по дві доби. Це було теж складно, але позаяк я займаюся улюбленою справою, я не можу жалітися на це. Мені це подобається, я дуже довго до цього йшов, я кайфую.

Чи завжди ви хотіли зіграти роль поліцейського? Адже ви також грали правоохоронця у військово-патріотичному серіалі "Гвардія", що виходив на 2+2.

Мені завжди хотілося спробувати зіграти щось нове. Те, що мені не притаманно. Адже до цього я грав поліцейських тільки у епізодах. А у "Ментівських війнах. Харків" у мене була велика роль, де я міг відкритись. Звичайно, це було мені цікаво. Особливо з такими партнерами, які тебе і критикують, і смішать одночасно. То був дуже крутий проект, на якому я прожив ще одне життя. Це та роль, яку я дійсно хотів зіграти. А чи вдалося – судити глядачу.

Щоразу, коли на знімальному майданчику "Ментівських війн. Харків" була навіть найменша перерва, Богдан Юсипчук брав до рук книгу і читав. Які книжки актор встиг прочитати за час зйомок у серіалі?

Крайня книжка, яку я прочитав на майданчику, була книга авторства Дональда Трампа. Також я прочитав "Шантарам" Ґреґорі Девіда, Роберта Кіосакі "Багатий тато, бідний тато". Книга "Шантарам" мене неймовірно захопила. Я був у Непалі, тож, коли читав книгу, навіть запах цей специфічний відчував. Тим паче я маю в Індію поїхати, мене нещодавно запросили на зйомки у Болівуд.

Дивіться серіал "Ментівські війни. Харків" з понеділка по четвер о 20.30 на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше