Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Близнюк гітлера: путін має настільну книгу, в якій йдеться про поміщення українців до фільтраційних таборів та знищення тих, хто має проукраїнську позицію

Близнюк гітлера: путін має настільну книгу, в якій йдеться про поміщення українців до фільтраційних таборів та знищення тих, хто має проукраїнську позицію
Поширити в соціальних мережах:

Автор книги отримав першу в Україні підозру у публічних закликах до геноциду українського народу…

У Адольфа Гітлера теж була улюблена книжка, змістом і духом якої він інфікував цілі нації - «Mein Kampf». Як ми всі знаємо - у нього це вийшло.

Подібна «література» - досить професійний, якісно підготований продукт і інструмент. Як не дивно, але є безперечним фактом те, що понад 80% громадян рф підтримують ідеї вищого керівництва рф, а точніше їх ватажка – президента. Чи випадково це? Відповідь очевидна – ні. З громадянами системно і методично працюють з допомогою ЗМІ, соцмереж, телебачення, тощо.

Серед ідей Гаспаряна – поміщення усіх українців, які залишаться живими після війни, до так званих фільтраційних таборів та проведення над ними масштабного судового процесу з вироками всім, хто має проукраїнську позицію. Найбільш проукраїнськи налаштованих він запропонував взагалі знищити, інших відправляти до концентраційних таборів та залучати до виконання безоплатних робіт.

Головний прокурор України Ірина Венедиктова говорить:

«Багато хто із вас назве такі ідеї просто хворими, божевільними, гидкими, але я ризикну не погодитись. Ті, хто всю цю ахінею вигадав і пізніше описав – злочинці, які виконують злочинний наказ, які вступили у злочинну змову зі злочинною метою і робили вони все це свідомо. А раз так, і реакція українських органів правопорядку на їхні дії буде адекватною – притягнення до кримінальної відповідальності»

Офіс Генпрокурора та СБУ повідомили про підозру російському журналісту і публіцисту Армену Гаспаряну в публічних закликах до геноциду, а також виготовленні та розповсюдженні матеріалів із такими закликами (ч. 2 ст. 442 КК України).

Армен Гаспарян написав книгу «Денацификация Украины. Страна невыученных уроков» в якій системно, безкомпромісно та безальтернативно просував свої твердження про неспроможність української держави до подальшого існування, неповноцінність та другосортність української нації. Автор закликав владу рф провести так звану «денацифікацію» України. Зокрема, захопити владу шляхом проведення воєнних дій на її території та забезпечити повний зовнішній контроль над нею.

Електронна версія книги була опублікована у мережі інтернет, де вільно та безоплатно можна було скачати плід його нездорової фантазії, яка стає реальністю нині. Книга також виходила друком, а її автор неодноразово в численних інтерв’ю на радіо, телебаченні, друкованих ЗМІ та ютуб-каналах розповсюджував свої заклики до геноциду, викладені у ній.

Книгу Гаспаряна «Денацификация Украины. Страна невыученных уроков» навіть закупило Управління справами президента рф для вивчення та використання посадовими особами. Твердження з неї неодноразово використовувались вищим політичним та військовим керівництвом рф для виправдування військової агресії проти України. Скористався цими наративами і президент рф під час звернення щодо визнання незалежності так званих «ЛНР» та «ДНР» та проведення «військової операції» на території України.

Інформація була опублікована на фейсбук-сторінці Генерального прокурора України Ірини Венедіктової

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Людина, яку боїться путін: хто такий Сергій Фургал?
Людина, яку боїться путін: хто такий Сергій Фургал?

Росіяни побачили в ньому першого гідного чиновника…

Нові можливості в Дії: у застосунку та на порталі можна оформити грошову допомогу по безробіттю
Цвинтарі в Бурятії переповнені загиблими рашистами: чому буряти йдуть воювати за путіна
Путін, Соловйов, Герасимов та інші: головнокомандувач ЗСУ представив спеціальну колоду карт
Міфи і реальність: кремль дезінформує про підтримку рф Китаєм
Міфи і реальність: кремль дезінформує про підтримку рф Китаєм

Країна сонця скорочує експорт сучасних технологій до росії…

Останні друзі путіна: росія збирається продавати газ та нафту талібам
Останні друзі путіна: росія збирається продавати газ та нафту талібам

До 2021 року росіяни офіційно вважали їх терористами…

Читати більше