Андрій Воронін: "Почався новий етап життя і я ні про що не шкодую"

Поширити в соціальних мережах:

У Профутбол на 2+2 ексклюзивне інтерв'ю з легендою українського футболу Андрієм Вороніним про тренерську кар'єру та життя у Німеччині.

Андрій Воронін – постать, відома в українському та європейському футболі. Вихованець одеського Чорноморця, екс-гравець збірної України й таких клубів як Майнц, Баєр та Ліверпуль, людина, яка грала з Юргеном Клоппом та тренувалась під його керівництвом. Журналісти програми Профутбол на каналі 2+2 приїхали до Німеччини, щоб розпитати легендарного футболіста, а наразі тренера аматорського клубу Бюдеріх, про німецьку кар'єру, футбольне минуле та майбутнє.

"Я з ним грав разом, потім він при мені почав тренувати. І ще один рік, коли він вже був офіційним тренером, я під його керівництвом грав, – пригадує час у Майнці та роботу з відомим Юргеном Клоппом Андрій Воронін. – Коли він став тренером, він так і залишився частиною команди, в першу чергу, він був другом для команди, він знав про кожного гравця усе. Ми виходили битися за нього, за клуб. І після того, як я до Кельну поїхав, ми продовжували з ним спілкуватися".

Німецький Бюдеріх – перша команда у тренерській кар'єрі Андрія Вороніна. Клуб входить до сьомої ліги Німеччини, але встиг відмітитись перемогами у матчах з новим тренером.

Вдома у родини Вороніних також не припиняється тренерська робота. Старший син Андрій вже робить успіхи у футболі, молодший, Даніель, поки що просто відвідує тренування разом із батьком.

"Через травму я закінчив кар'єру з футболом та пішов на ліцензії "А" та "В". (Тренерські футбольні ліцензії. – Прим.ред.) Я все ще не знаю, моє це чи ні. Я пішов подивитися, повчитися. Одні починають свій тренерський шлях з великих клубів, зі збірної. У мене вийшло так, і я ні про що не шкодую, – ділиться футболіст. – Почався новий етап життя. Подивимось, чи буде він пов'язаний з тренерською кар'єрою, чи ні. Якщо ні, у мене є підростаюче покоління, замінять мене на полі, а я буду вже сидіти на трибунах".

Детальніше про знайомство з Юргеном Клоппом, труднощі та радощі тренерської роботи дивіться у Профутбол на 2+2. Нові випуски щонеділі о 21:30.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Невідомі факти страшної смерті Володимира Комарова: як радянський космонавт став жертвою політичних цілей?
Форт італійського острова Повелья стоїть на кістках: які містичні таємниці приховує Венеціанська лагуна?
«Я на місяць поринула у лінгвокриміналістику»: Евеліна Юкова про підготовку до ролі Косович у серіалі «Холод»
«Я на місяць поринула у лінгвокриміналістику»: Евеліна Юкова про підготовку до ролі Косович у серіалі «Холод»

Акторка поділилася подробицями про довгоочікувану прем'єру детективу…

Росія стверджує, що Казахстан вийшов зі складу СРСР із порушенням, тому можна вважати країну територією рф
До дня українського добровольця телеканал 2+2 покаже новий серіал «Позивний «Тамада»
До дня українського добровольця телеканал 2+2 покаже новий серіал «Позивний «Тамада»

Про веселого й безтурботного ведучого заходів, який став добровольцем ЗСУ…

Таємниці Тюдорів: археологічні розкопки у замку Саделі виявили рештки середньовічного села та стародавнього саду
Таємниці Тюдорів: археологічні розкопки у замку Саделі виявили рештки середньовічного села та стародавнього саду

Організатори вже запустили краудфандингову кампанію для фінансування розкопок…

Читати більше