Андрій Шевченко: Якщо ми потрапимо на Чемпіонат Європи – я виконав завдання

Поширити в соціальних мережах:

Перші поєдинки Ліги Націй проти Чехії та Словаччини – дуже відповідальний старт для Андрія Шевченка як тренера національної збірної України. Журналісти Профутболу дізналися, з яким настроєм та планами вступає в боротьбу у цьому турнірі Андрій Шевченко.

Очоливши головну команду країни у 2016 році, Андрій Шевченко у спілкуванні із журналістами постійно робив акцент на якості гри. Тепер перед стартом нового відбірного циклу на перший план виходить результат.

Мы эти два года пристраивали команду, вводили новых игроков, поставили определённую стратегию, структуру игры. Для меня главное – результат. Главная задача – попасть на Чемпионат Европы. 

Андрій Шевченко, тренер національної збірної України

Відходити від своєї стратегії зі ставкою на контроль м’яча Шевченко не збирається.

Команда должна уметь всё: она должна держать мяч, она должна уметь обороняться и уметь использовать пространство. Играть моментами на контратаках. Я не собираюсь менять философию украинского футбола. Когда мы играем с сильным соперником, мы должны знать, как оборонятся, должны делать хорошие контратаки. 

Андрій Шевченко, тренер національної збірної України

Від своїх підопічних Шевченко вимагає чітко виконувати тактичні завдання та тримати структуру команди, а не просто виходити та грати у футбол.

Так просто играть в футбол, извините, это не мой уровень. Если человек просто приехал поиграть в футбол, его просто не будет в команде. Для меня эта философия главная. Я не гарантирую никому место в составе – это футбол, это нормально, это не клуб. У людей должно быть желание помогать, играть для своих зрителей. Я жду от игроков 100% отдачи. 

Андрій Шевченко, тренер національної збірної України

Обираючи футболістів для збірної, 41-річний тренер робить ставку на топ-клуби української ліги. Бо вважає, що Шахтар, Динамо та Зоря вже відібрали найкращих. Але і про українців, які грають у Європі не забуває.

Я всегда говорю – работать. Вот у меня есть желание здесь в Украине работать. Я вижу перспективу. Не смотря на тяжелое время, надо подымать квалификацию тренеров. Футбол двигается в одном направлении. Есть квалификация тренеров, которая, к сожалению, остановилась.

Андрій Шевченко, тренер національної збірної України

Повне інтерв’ю із головний тренером національної збірної України дивіться у відеоматеріалі.

Найважливіші спортивні події тижня, головні зірки міжнародного та вітчизняного футболу, а також ексклюзивні новини з-за лаштунків найцікавіших матчів – у програмі "Профутбол" на каналі 2+2.

Глядачі "Профутбол" можуть висловити свої коментарі або задати запитання експертам як у прямому ефірі, так і під час підготовки випуску. Електронна адреса редакції "Профутбол": profootball@1plus1.tv 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Із зубами, як у піщаних хробаків з книги «Дюна»: вчені розкрили таємниці 425-мільйонного хижака з морського дня
Пропаганда кремля, за допомогою колишнього ЦРУшник, намагається очорнити західну допомогу Україні
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?

Тактика полягає в тому, щоб використовувати неважливі або нерелевантні факти, які…

Читати більше