Американка придбала на аукціоні старі весільні фото жінки у сукні від Christian Dior, яка виявилася шпигункою ЦРУ

Американка придбала на аукціоні старі весільні фото жінки у сукні від Christian Dior, яка виявилася шпигункою ЦРУ
Поширити в соціальних мережах:

Світлини були зроблені у 1959 році…

Ця неймовірна історія почалася з аукціону у Лінчбург, штаті Вірджинія. 66-річна Сандра Пойндекстер побачила там старі чорно-білі фотографії нареченої, яка була вдягнена у сукню від Christian Dior. Заінтригована таємницею того, як такі дорогоцінні спогади опинились на аукціоні, Пойндекстер купила портрети за 5$ з наміром розшукати їх законного власника, пише видання The Washington Post.

Після аукціону Сандра опублікувала фотографії портретів у місцевій групі у Facebook, шукаючи інформацію про наречену чи її родину. Вирішальною підказкою став шматок малярської стрічки на звороті одного із кадрів з ім’ям «Гаррієт Елізабет Маршалл (Гелбрейт)». Завзята дослідниця з Лінчбурга 65-річна Донна Рейчард зголосилася допомогти з пошуками і витратила три години, щоб відстежити наречену та її нащадків. Важко уявити, але вона знайшла сина господарки фотокарток. Виявилося, що жінка мешкає в Сан-Антоніо і була дуже здивована та вдячна за такі несподівані знахідки.

ыав

Фото: William Galbraith

Гаррієт поділилася зворушливими подробицями про ці світлини. Сукня, в якій вона була на фотографіях, була створена Christian Dior, і, на диво, її їй подарувала мати її колишнього хлопця. А знімки, за словами жінки, були зроблені фотографом округу Колумбія Бредфордом Бакрахом, який був відомий тим, що знімав зірок та президентів США.

ввв

Фото: Harriet and Jack Galbraith on their wedding day, Aug. 24, 1959. (Family photo)

Також Гаррієт розповіла про своє приголомшливе минуле, в якому вони разом з чоловіком Джеком були шпигунами. За словами жінки, її коханий був офіцером ЦРУ, і Гаррієт працював разом з ним над операціями. Вони провели кілька років за кордоном – у Марокко, Алжирі та Польщі.

«Це було надзвичайно напружено, але ми служили нашій країні і хотіли це робити», — згадує Гелбрейт. 

Шлях портретів від продажу нерухомості до аукціону залишається загадкою, але важливо те, що вони нарешті повернулися до свого законного власника. Гаррієт, яка витратила десятиліття на пошуки портретів, тепер планує подарувати по одному кожній зі своїх онучок.

Читай також:

Фото: Harriet Galbraith

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Кіно-міфи та реальність: чому сцени з дефібриляторами не відповідають реальності?
Історія Альберта Стівенса: найрадіоактивніша людина в історії, яка дивом вижила і прожила 79 років
Чудовисько з Антарктичних вод: істота, завбільшки з вантажівку, яку виловили рибалки – Кракен з легенд?
Життя в Північній Кореї: міфи російської пропаганди і правда про тортури, голод та експерименти над людьми
В Тихому океані, на глибині 4500 метрів, знайшли понад 100 нових видів раніше невідомих науці тварин
Читати більше