Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

5 питань про спідню білизну, які не давали тобі спокою

5 питань про спідню білизну, які не давали тобі спокою
Поширити в соціальних мережах:

Відповіді на питання, які ти соромився задати.

Одяг, який щоденно на тобі. Він так близько до тіла, що всі питання про нього занадто інтимні. Але сьогодні, редакція сайту 2+2 розкаже про спіднє все, що так давно тебе турбувало.

Плавки чи боксери

Питання, яке завжди мучить чоловіків: які труси не лише зручні, але й корисні. Більше – не шкодять потенції.
Ви ж пам’ятаєте, що один з факторів, який впливає на активність сперматозоїдів – це температура в області чоловічих статевих органів. Чим вона вища – тим менш життєдіяльна сперма. Тому якщо ви готуєтеся найближчим часом до запліднення яйцеклітини – обирайте вільні труси, в яких вашому другу буде вільно і не спекотно.

Читай також: Як підігрів сидіння шкодить здоров'ю водія

 

Чи можна не носити спіднє?

Вибір за вами! Але якщо на вашому тілі є рани, то краще захистити їх від жорсткого верхнього одягу. Якщо проблем зі шкірою немає – можете не вдягати труси. Але зважайте, що верхній одяг має бути з легких тканин, які пропускають вологу. Актуально ходити без трусів і під час спортивних тренувань. Якщо білизна занадто вільна – вона ковзає по тілу й натирає його.

Чи можна тренуватися в стрінгах?

Питання, яке вже не один рік мучить жіночу половину населення. Скажемо одразу: наукових досліджень з цього приводу не проводилося. Але зважаючи на розміри цих трусів хочеться відмітити: стрічка ну дуже тонка. Під час тренувань вона рухається на вашому тілі значно активніше ніж в звичному режимі. Це збільшує шанс потрапляння мікробів від анального отвору до інтимної жіночої зони. Крім того, під час тренувань, незакриті трусами зони доторкаються до вологого від поту одягу. Все це робить в області інтимної зони підвищений рівень вологи. А  це чудове середовище для розмноження бактерій.

Чи можна носити спідню білизну більше двох днів

Якщо у вас немає підвищеного потовиділення в області інтимної зони й ви не помічаєте на спідньому слідів виділення - можна. Лише слідкуйте, щоб труси були чистими на вигляд і від них не було запаху. Але якщо на тілі є подряпини чи якісь прищики – то спіднє треба змінювати щодня, аби не занести інфекцію.
Є і особливості, на які варто звернути увагу жінкам. Якщо ви багато рухаєтеся, носите штани й ваші труси часто вологі від поту чи виділень – їх треба змінювати щоденно. Річ у тім, що надмірна волога – це ризик дял розвитку надлишкових бактерій Candida, які викликають молочницю.
 


Чи є різниця з якого матеріалу спіднє

Синтетичні тканини дуже красиві і модні, але вони не пропускають вологу. А це шкідливо  для вашої інтимної зони. Як і писалося вище, зайва волога – це підґрунтя для розвитку бактерій.
Зараз з'вилися  синтетичні тканини, які виводять вологу. Вчені провели експеримент, у якому задіяли спортсменів. Одна група була вдягнена в бавовняне спіднє, а інша – в синтетичне, яке пропускає вологу. Перші – здобули кращих результатів. І в ході опитування з’ясувалося: відчуття комфорту  у них було вище.
 

 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Ще 850 загарбників відправляться додому в рф у пакетах: бойові втрати ворога станом на 31 січня
Як у СРСР: навіщо до російських шкіл повертають військову підготовку?
Як у СРСР: навіщо до російських шкіл повертають військову підготовку?

З вересня 2023 року діти рф вивчатимуть «Основи безпеки життєдіяльності»…

Вступ до НАТО на стопі: у антитурецької акції зі спаленням Корану в Стокгольмі російське коріння
Вступ до НАТО на стопі: у антитурецької акції зі спаленням Корану в Стокгольмі російське коріння

Прояв релігійної нетерпимості поставив під загрозу приєднання країни до Альянсу…

Загадкові зникнення та незрозумілі падіння літаків: на планеті існують точки, які можуть вплинути на хід польоту лайнерів
Президентом Чехії став Петро Павло: цікаві факти про нового лідера чехів та як він може вплинути на війну в Україні
Навколо Землі існує глобальне інформаційне поле – ноосфера, яке зберігає у собі всі думки та винаходи людства
Навколо Землі існує глобальне інформаційне поле – ноосфера, яке зберігає у собі всі думки та винаходи людства

Тема контактів із Всесвітом вже давно стала предметом наукових досліджень…

Читати більше