Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

5 найбільш небезпечних островів світу

5 найбільш небезпечних островів світу
Поширити в соціальних мережах:

Як сильно люди не любили б подорожувати, варто відмовитися від поїздки до цих місць. Ці острови приховують небезпеку, але заманюють своєю особливою атмосферою. Ми підготували для вас добірку найбільш моторошних островів світу.

5. Міякедзіма (Японія)

Найбільш характерною особливістю Міякедзіми (Острова Святилищ) є активний вулкан Ояма. Який вивергається кожні кілька років. Одначе, вулкан – не єдина небезпека цього місця. Набагато більш смертельним є сірчаний газ, який випаровується із земних надр. Мешканці острова ні вдень, ні вночі не знімають протигазів. Щойно спеціальні пристрої фіксують підвищення концентрації газу до небезпечного рівня – лунає звук сирени. Після чого усі дістають протигази і не знімають, доки повітря знову не стане безпечним. А це буває досить не часто, адже на острові найбільша концентрація сірчаного газу на планеті. У 2000 році усе населення острова було евакуйовано. Острів було зачинено на 5 років. Упродовж яких вулкан викинув у повітря більше 20 тон сірчаного газу. Люди повернулися на Міякедзіму, одначе третина острова досі перебуває під охороною. Влада регулярно перевіряє стан здоров'я населення.

4. Кеймада Гранді (Бразилія)

Це місце є домівкою для однієї із найотруйніших і небезпечний змій у світі: золотої списоголової. Після укусу цієї змії тіло паралізує, а тіло гниє до самих кісток. Якщо вірити дослідникам, на острові на кожному квадратному метрі перебуває як мінімум одна змія. Влада заборонила екскурсії на острові, через значну небезпеку. На острові немає жодної людини. Увесь простір заполонили змії.

3. Рамрі (Бірма)

Свою славу одного з найнебезпечніших місць на планеті острів отримав через популяцію крокодилів. У 1945 році під час битви на острові англійський морський десант заманив японську армію до мангрових боліт, у яких мешкали тисячі крокодилів. У результаті – військових було знищено голодними рептиліями. Вижити вдалося лише 25 японцям. Дослідження води у всіх окрузі довели, що вона тоді на 24% складалася із людської крові.

2. Грюінард (Шотландія)

Цей невеличний острів використовувався британським керівництвом для тестування біологічної зброї під час війни. Сюди привезли 80 овечок, у небо піднявся бомбардувальник і скинув на них бомбу, в якій були спори сибірської виразка. Біла хмара над островом забрала життя усіх тварин. Після проведених досліджень вчені з'ясували, що такий вид зброї може з легкістю перетворювати цілі міста у пустелі. Усі трупи спалили, а Грюінард оголосили закритою зоною і кілька десятиліть історія цього місця приховувалася. У 1986 році острів залили формальдегідом і знесли верхній прошарок ґрунту. А у 1990 році острів оголосили безпечним. Одначе, невідомо чи насправді усі спори жахливої язви було знищено.

1. Повелья (Венеція)

Цей острів отримав славу місця, звідки немає вороття. Під час панування Римської Імперії та у епоху Відродження сюди звозили хворих на чуму. Цей острів був ніби величезний крематорій, тут спалювали і трупи і ледь живих людей. За деякими даними, тут було поховано близько 55 000 людей. Місцеві рибалки досі намагаються не підходити до острова. А дехто вірить, що на острові досі є чума.

А ви ризикнули б відвідати ці острови? Більше цікавого шукайте на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

«Розумний світлофор» у Дніпрі керує порушниками: як він працює?
«Розумний світлофор» у Дніпрі керує порушниками: як він працює?

За даними міських чиновників система спрацьовує від 100 до 300 разів…

Вогнева підтримка: Великобританія передала Україні нову партію оборонної зброї
Загроза з півночі: ворожа військова техніка за дві сотні кілометрів від Києва
Загроза з півночі: ворожа військова техніка за дві сотні кілометрів від Києва

Відео, як прибуває російська техніка заполонила мережу...

Намагався перетнути шість смуг жвавого руху: на Київщині сталася страшна ДТП
Намагався перетнути шість смуг жвавого руху: на Київщині сталася страшна ДТП

У 50 метрах від місця аварії знаходився наземний пішохідний перехід…

Стронг вумен Ольга Лящук про гру в театрі та знайомство з Арнольдом Шварценеггером
Стронг вумен Ольга Лящук про гру в театрі та знайомство з Арнольдом Шварценеггером

Вона роздавлює кавуни голими ногами і перетягує багатотонні бетономішалки…

У геномі людини виявили 223 гени, яких немає більше у жодної живої істоти на Землі
У геномі людини виявили 223 гени, яких немає більше у жодної живої істоти на Землі

Це може свідчити про контакти землян із космічними прибульцями…

Читати більше