1+1 медіа запустила мобільний додаток для перегляду фільмів та серіалів

1+1 медіа запустила мобільний додаток для перегляду фільмів та серіалів
Поширити в соціальних мережах:

Тепер улюблені серіали та програми завжди з тобою!

Група компаній "1+1 медіа" запустила мобільний додаток для android-пристроїв з фільмами та серіалами VOD-платформи 1+1 video.

Бібліотека відео, до якого програма відкриває доступ, містить понад 20 тис. годин художніх та документальних фільмів, серіалів, розважальних шоу виробництва медіагрупи. Як і у випадку з веб-платформою, у користувачів додатку є можливість перегляду прямих трансляцій 7 телеканалів медіагрупи: 1+1 international, "1+1", "2+2", "ТЕТ", "ПЛЮСПЛЮС", "Бігуді", "УНІАН ТБ", а також 5 партнерів-мовників, серед яких ZIK, "UA: Перший", "Громадське ТБ", "24 канал" та "8 канал".

Крім того, абоненти пакету "Безлім Відео" мобільного оператора «Київстар» отримають вільний доступ до додатка без тарифікації трафіку.

"Ми бачимо зростання споживання контенту на мобільних пристроях, тому хочемо розвивати монетизацію цього типу платформ. Поки що ми працюємо за рекламною моделлю, але найближчим часом запустимо платну підписку. Для нас важливо надати нашим глядачам вибір та зручний формат плати за контент. Таким чином в майбутньому у цього продукту буде дві моделі монетизації - рекламна та платна підписка. Якщо наші розрахунки спрацюють, то в наступному році випустимо версію для смартфонів з IOS", – зазначає Анна Ткаченко, директор діджитал-напрямку 1+1 медіа.

У додатку передбачено декілька режимів роботи, завдяки яким дивитися відео на екранах смартфонів буде зручно як при тьмяному освітленні, так і в сонячну погоду на вулиці. У найближчих планах з розвитку продукту – додати особистий кабінет користувача та можливість формування улюблених добірок відео.

Завантажити додаток 1+1 video можна в онлайн-магазині Google play.

Нагадаємо, що з 24 вересня на каналі 2+2 стартує прем'єра "Ментівські війни. Харків" - продовження культового серіалу на телеканалі 2+2 онлайн. Всі фанати кримінальних історій зможуть побачити, як розгортатиметься сюжет у новому місті, з новими людьми та злочинами, які доведеться розкривати розумним слідчим.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Відомо лише про шість особин: найрідкіснішого кита у світу викинуло на берег Нової Зеландії
Клеопатра бувала в Україні: на Поділлі випадково знайшли ДНК єгипетської цариці
Клеопатра бувала в Україні: на Поділлі випадково знайшли ДНК єгипетської цариці

Але що правителька далекого Єгипту шукала на наших землях?..

Телеканал 2+2 запускає новий серіальний сезон
Телеканал 2+2 запускає новий серіальний сезон

На глядачів чекатимуть прем'єри кількох серіалів власного виробництва…

Читати більше