10 диких та красивих місць у Європі, про які ви не чули

10 диких та красивих місць у Європі, про які ви не чули
Поширити в соціальних мережах:

Хочете побачити неймовірну та чисту красу природи? Вам не потрібно летіти на інші континенти. Пропонуємо вам насолодитися 10 місцями у Європі, які вражають своєю красою.

Від гірських ландшафтів до озер, з'єднаних водоспадами – ці європейські місцини справляють неймовірне враження. За матеріалами National Geographic.

  • Ущелина Біказа, Румунія

Одне з найбільш вражаючих природних місць Румунії, розташоване на північному сході країни в Східних Карпатах. Високі скелі ущелини розділяє гірська річка Біказ.

  • Оуланка, Фінляндія

Оуланка – унікальне поєднання північної, південної та східної природи. Пейзаж також представлений річковими долинами з піщаними берегами і порогами, величезними болотами. Парк знаходиться під захистом Світового фонду захисту природи. Тут поширені види видів рослин і тварин, що знаходяться під загрозою вимирання.

  • Хорнстрандир, Ісландія

Найпівнічніший куточок західних фіордів. Півострів був покинутий нечисленними жителями в 50-ті роки минулого століття. Через 20 років ісландська влада оголосила Хорнстрандир національним заповідником.

  • Дурмитор, Чорногорія

Дурмитор знаходиться під охороною ЮНЕСКО і включений в список об’єктів всесвітньої спадщини під номером 100. Тут вас чекає красивий каньйон річки Тара, другий у світі за величиною після Гранд каньйону в США і, можливо, найкрасивіший.

  • Будьо, Норвегія

Між Північним полярним колом і овалом полярних сяйв розташувалося мальовниче рибальське містечко Будьо. Взимку Вас тут зустрінуть гірлянди полярного сяйва взимку та північне сонце полярного дня влітку. Течія Сальстраумен неподалік – одна з найсильніших у світі приливних течій, яка створює легендарні вири.

  • Метеора, Греція

Скелі Метеори з'явились близько 60 мільйонів років тому, коли у цій місцині було прадавнє море. Під дією геологічної сили води та вітру, під впливом перепадів температур поступово утворювались кремезні кам'яні «стовпи», що ніби зависли у повітрі. Також тут розміщується комплекс з більш як 20 стародавніх монастирів.

  • Скафтафетль, Ісландія

Близько 80% парку займає льодовик Ватнайокутль, який є третім за величиною льодовиком в Європі. Тут ви знайдете найкрасивіші льодяні печери.

  • Дорога Гігантів, Північна Ірландія

Пам'ятник природи з приблизно 40 000 з'єднаних між собою базальтових колон, що утворилися в результаті давнього виверження вулкана. Найвища колона заввишки близько 12 метрів.

  • Водоспад Сельяландсфосс, Ісландія

Неймовірно мальовничий водоспад в Ісландії. Для того, щоб насолодитися вражаючими пейзажами, потрібно прогулятися позаду нього.

  • Долина Лаутербрунен, Швейцарія

Мало що може зрівнятися з долиною Лаутербруннен. Водоспади, снігові вершини, сонні шпилі церков – тут є все.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше