Незавершений політ + дивитися на телеканалі 2+2/ більше дивися на 2plus2 Незавершений політ + дивитися на телеканалі 2+2/ більше дивися на 2plus2

«Незавершений політ» - документальний проєкт до роковин трагічної загибелі очільника МВС Дениса Монастирського в авіакатастрофі у Броварах. Завдяки спогадам друзів і однодумців Дениса Монастирського команда проєкту «Незавершений політ» досліджує феномен ексміністра внутрішніх справ України – його ціннісних орієнтирів і пріоритетів, незвичайного стилю керівництва, реформаторських ідей, які він спромігся запустити до війни, а також жорстких, нерідко контроверсійних рішень, які той ініціював з початком повномасштабного вторгнення рф задля оборони нашої держави.

У проєкті близько 40 ексклюзивних інтерв’ю колег, друзів та рідних Монастирського. Крізь їхні спогади відкриваються різні аспекти життя головного героя, його захоплення, сумніви, життєва філософія і принципи, яким він слідував. До знімання доєдналися: Валерій Залужний, Руслан Стефанчук, Денис Шмигаль, Жанна Монастирська, Михайло Федоров, Ігор Клименко, Антон Геращенко, Віктор Андрусів, Олександр Мартиненко та багато інших.

Чому Денис Монастирський та його команда, частина якої загинула разом з ним в авіакатастрофі, стали унікальним явищем в українській системі влади, яким чином їхня діяльність вплинула на реформу правоохоронних органів та хід війни, як ексочільник МВС сприяв появі армії дронів в Україні, а також яким він був у колі рідних і близьких людей, як власноруч відновлював архітектурні пам’ятки, чим надихався та на що був готовий піти заради нашої перемоги. 

Виробництвом займалась компанія Bno-Airiian Production. Автор ідеї – Ростислав Смірнов. Режисер – Микола Короткий. Сценарист – Дмитро Терновий. Продюсер – Людмила Бно-Айріян. 

Країна: Україна

Рік: 2024

Показати більше Згорнути

Новини

Всі новини
Проєкт «Незавершений політ» розкаже маловідомі факти та ексклюзивні спогади про Дениса Монастирського
На телеканалі 2+2 – прем’єра документального проєкту про Дениса Монастирського

Проекти

Всі проекти
Дивитись більше