Ментівські війни. Одеса - АНОНСИ СЕРІЙ

Ментівські війни. Одеса
Один телефонний дзвінок - і розмірене життя кращого опера Одеси Макса Бельського змінюється назавжди.

1 СЕРІЯ

Кримінальний авторитет відомий за прізвиськом Гоблін передає у руки оперативника Макса Бельського двох хлопців, які вели за ним стеження. Розплутуючи клубок злочинів, Макс переходить дорогу не тільки бандитам, але і зрадникам у лавах його колег. Тепер всі вони бажають смерті Бельському, і він повинен ховатися.


2 СЕРІЯ

Команді Бельського вдається встановити адресу бази Філіна. По гарячих слідах вони затримують ще двох злочинців, але місце перебування самого Філіна залишається в таємниці. За допомогою старого товариша з УБОП опер Макс Бельський розпочинає пошуки конспіративної квартири.


3 СЕРІЯ

Кращого оперативника Макса Бельського підозрюють у корупції та змові з мафією. Тим часом затриманий Філін відмовляється співпрацювати зі слідством: він впевнений, що Гоблін за допомогою Макса бажає розправитися з ним. Вбивають головного гравця кримінального світу.


4 СЕРІЯ

Вбивство Гобліна сплутує всі карти. Головні докази злочину, зброю, знаходять у квартирі опера Макса Бельського. Саме з неї невідомі розстріляли Гобліна та його охорону. Максу нічого не залишається, як залягти на дно.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Іржаві автівки у дворах можуть нести смертельну загрозу
Іржаві автівки у дворах можуть нести смертельну загрозу
23 01 2018
ДжеДАІ

Іржаві каркаси старих авто, що роками гниють у дворах, можуть бути смертельно небезпечними. Навіть після кількох смертей, українці не звертають увагу на автомотлох біля власних будинків.

Турецькі сміттярі зібрали бібліотеку із "врятованих" книг
Турецькі сміттярі зібрали бібліотеку із "врятованих" книг
23 01 2018

Збирачі сміття із Анкари відкрили публічну бібліотеку, яка складається із викинутих книг. Кілька місяців сміттярі рятували книги, а потім до них підключилися і місцеві жителі.

NASA повідомляє: Сонце старіє
NASA повідомляє: Сонце старіє
23 01 2018

Вплив світила на планети нашої системи слабшає.