22 05 2017

Журналіст програми "Люстратор 7.62" здобув перемогу у конкурсі "Честь професії"

Люстратор 7.62. Прокляття системи

Журналіст програми "Люстратор 7.62" здобув перемогу у конкурсі "Честь професії"
Найкращим журналістським розслідуванням визнано матеріал журналіста програми "Люстратор 7.62" Володимира Тимофійчука - "Винний без вини?! Як судять неповнолітніх".

19 травня відбулось урочисте нагородження переможців VIIІ конкурсу професійної журналістики "Честь професії". Цього року на конкурс було подано 482 журналістські матеріали. Зокрема, до номінації "Краще журналістське розслідування" було подано понад 60-ти робіт, а до п'ятірки найкращих увійшли дві роботи журналістів каналу "2+2" - розслідування Володимира Тимофійчука "Винний без вини?! Як судять неповнолітніх" ("Люстратор") та "Як в Україні організована контрабанда сигарет?" автора Євгена Плінського ("Секретні матеріали").

 

Власне журналістське розслідування Володимира Тимофійчука, яке він провів у травні 2016 року було присвячене справі черкаського школяра, якого несправедливо обвинувачували у вбивстві однолітка. У першому сюжеті були оприлюднені факти та відверті зізнання слідчого про фабрикацію справи за наказами прокурорів. Згодом, оприлюднений матеріал став підставою для звільнення школяра із СІЗО й подальшого розгляду справи щодо неправомірних дій правоохоронців

 

Критеріями визначення переможної роботи у номінації "Краще журналістське розслідування" стали: значущість піднятого питання/проблеми, зміна відношення людей до теми/результативність, глибина доказової бази/аргументованість, виявлення нових фактів, виявлення причин, мотивів, зацікавленості.

 

Переглянути сюжет можна за посиланням

 

Нагадаємо, премія "Честь професії" – це національний щорічний конкурс професійної журналістики, який всьоме поспіль проводять Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) та Українська асоціація медіа бізнесу (УАМБ).

 

Оновлена програма "Люстратор 7.62. Прокляття системи" виходить кожної суботи на телеканалі "2+2" о 13:30

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Реванш корупціонерів. Як злочинці повертаються до влади?
Реванш корупціонерів. Як злочинці повертаються до влади?

Чи вдасться екс-чиновнику, розкрадачу держскарбниці Олегу Бачуну відбілити свою репутацію і дібратися до вищих щаблів влади, дізнавався Люстратор. Прокляття системи на 2+2.

Копи-наркомани. Хто потрапив до лав нової поліції?
Копи-наркомани. Хто потрапив до лав нової поліції?

Поліцейські пристрасті на Буковині та приголомшлива безкарність патрульних –  у Люстраторі. Прокляття системи на 2+2.

Небезпечна Україна. Хто причетний до гучних вбивств?
Небезпечна Україна. Хто причетний до гучних вбивств?

Чому в Україні росте злочинність та як до цього причетний Кремль, з'ясував Люстратор на 2+2.