09 11 2016

Життя без суду

Люстратор 7.62. Прокляття системи

Життя без суду
Як чиновники "вбивають" судову систему в Україні та хто візьме відповідальність за "прогалини" у законодавстві,  дізнавався Люстратор 7.62 на 2+2.

В той час, як всі обговорюють нову судову реформу, прийняту нардепами в кінці вересня, вже 8 українських районів залишились без судів. Стягнення аліментів, пенсій, заробітних плат, розірвання шлюбів та встановлення опікунства  – там неможливо. Тисячі цивільних та адміністративних справ просто лежать у канцелярії, чекаючи на суддів, а прості громадяни позбавлені судового захисту. Крім того, правопорушники зітхають з полегшенням, адже через відсутність судочинства на цих територіях вони фактично уникають покарання.

З чиєї вини виникла така ситуація, як вплине нова судова реформа на українців, кому вигідне судове свавілля у регіонах, чому деякі судді приходять на роботу, отримують зарплатню, але не розглядають справ й не виносять рішень, з'ясував журналіст Люстратора Михайло Фрадкін.

Чи довго українцям доведеться чекати призначення нових суддів? Чому суди працюють, а судочинства немає? Як жити без правосуддя?  Які міста залишились без служителів Феміди через недбалість чиновників?

Журналістське розслідування про "юридичний хаос" в Україні дивіться у програмі Люстратор 7.62 у середу, 09 листопада, о 19:20 на каналі 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Журналіст програми "Люстратор 7.62" здобув перемогу у конкурсі "Честь професії"
Журналіст програми "Люстратор 7.62" здобув перемогу у конкурсі "Честь професії"

Найкращим журналістським розслідуванням визнано матеріал журналіста програми "Люстратор 7.62" Володимира Тимофійчука - "Винний без вини?! Як судять неповнолітніх".

Реванш корупціонерів. Як злочинці повертаються до влади?
Реванш корупціонерів. Як злочинці повертаються до влади?

Чи вдасться екс-чиновнику, розкрадачу держскарбниці Олегу Бачуну відбілити свою репутацію і дібратися до вищих щаблів влади, дізнавався Люстратор. Прокляття системи на 2+2.

Копи-наркомани. Хто потрапив до лав нової поліції?
Копи-наркомани. Хто потрапив до лав нової поліції?

Поліцейські пристрасті на Буковині та приголомшлива безкарність патрульних –  у Люстраторі. Прокляття системи на 2+2.