08 12 2016

Міжнародний трибунал для Януковича. Чому Україна втрачає шанс?

Люстратор 7.62. Прокляття системи

Міжнародний трибунал для Януковича. Чому Україна втрачає шанс?
Як ГПУ допомагає екс-президенту уникнути міжнародного трибуналу, дізнавався Люстратор. Спецпроект на 2+2.

Три місяці Майдану, три роки війни, тисячі загиблих та сотні тисяч біженців – хто та як відповідатиме за трагічні події в країні невідомо. Україна звернулась до Гаазького трибуналу ще у 2014 році, щоб притягнути до відповідальності Януковича та Ко за злочини проти учасників Революції Гідності, однак слідство досі триває. ГПУ звинуватило президента-втікача в організації масових вбивств на Євромайдані, зловживанні владою, розкраданні та привласненні майна, але переконливі докази надати не змогла. У офіційних документах минулого року деякі представники вітчизняного правосуддя піддали сумніву твердження про  створення "легітимним" злочинної організації. Фактично українська сторона своїми руками розвалює справу проти Януковича. 

У журналістському розслідуванні Владислава Сидоренка – ексклюзивні документи та неспростовні факти, що розкривають неочікувану роль ГПУ у Гаазькому провалі. Кому вигідне гальмування справи проти екс-президента? Чому українські прокурори не зацікавлені у притягненні Януковича до відповідальності? Як у регіонах правоохоронці знищують важливі докази його причетності до гучних злочинів? Чи є шанс ув'язнити головного корупціонера країни за грати? Яке потенційне рішення може прийняти Гаазький суд щодо українського питання?

Резонансне розслідування дивіться у програмі Люстратор. Спецпроект  у неділю, 11 грудня, о 12:00 на каналі 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Журналіст програми "Люстратор 7.62" здобув перемогу у конкурсі "Честь професії"
Журналіст програми "Люстратор 7.62" здобув перемогу у конкурсі "Честь професії"

Найкращим журналістським розслідуванням визнано матеріал журналіста програми "Люстратор 7.62" Володимира Тимофійчука - "Винний без вини?! Як судять неповнолітніх".

Реванш корупціонерів. Як злочинці повертаються до влади?
Реванш корупціонерів. Як злочинці повертаються до влади?

Чи вдасться екс-чиновнику, розкрадачу держскарбниці Олегу Бачуну відбілити свою репутацію і дібратися до вищих щаблів влади, дізнавався Люстратор. Прокляття системи на 2+2.

Копи-наркомани. Хто потрапив до лав нової поліції?
Копи-наркомани. Хто потрапив до лав нової поліції?

Поліцейські пристрасті на Буковині та приголомшлива безкарність патрульних –  у Люстраторі. Прокляття системи на 2+2.