Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Кістки дивитись онлайн Кістки дивитись онлайн
Кістки
Кістки

«Кістки» - відомий на 2+2 онлайн детективний серіал, що висвітлює розкриття злочинів з абсолютно нової сторони. 

Темперанс Бреннан – судовий антрополог, що працює в одній команді зі слідчим ФБР, Сілі Бутом. Разом вони відкривають, здавалося б, абсолютно безнадійні справи – адже у якості речових доказів і замість тіл постраждавших на дослідження напарникам дістаються самі лише кістки та майже непридатні для розслідування залишки. 

Однак, герої серіалу на телеканалі 2+2 онлайн не здаються, і використовують у своїх дослідженнях новітні методи – і все заради тогою, щоб знайти і покарати винних. І хоч різні характери даються взнаки, задля спільної справи вони об’єднують зусилля, і не лише знаходять вбивць і грабіжників, але й викривають серйозні корупційні схеми. Дивіться «Кістки» на 2+2 онлайн, і слідкуйте за несподіваними цікавими розслідуваннями! 

Рік: 2005
Країна: США
Жанр: Детектив
Актори: Емілі Дешанель, Девід Бореаназ, Мікаела Конлін, Ерік Мілліган, Томас Джосеф Тайн, Тамара Тейлор, Джон Френсіс Делі, Джон Бойд 

 

Показати більше Згорнути

Новини

Всі новини
Культовий детектив "Кістки" на 2+2
Культовий детектив "Кістки" на 2+2

23 жовтня о 21:40 дивіться серіал, яким захоплюються мільйони.

Яка це кістка? - гра від 2+2
Яка це кістка? - гра від 2+2

23 жовтня на 2+2 стартує серіал "Кістки". Ми вирішили підготувати вас до прем'єри. Спробуйте відчути себе головними героями серіалу.

На 2+2 прем’єра культового серіалу "Кістки"
На 2+2 прем’єра культового серіалу "Кістки"

23 жовтня о 21:40 на телеканалі 2+2 відбудеться прем’єра легендарного кримінального детективу виробництва 20th Century Fox.

Проекти

Всі проекти
Касл
Дивитись більше