Інтернаціональний фронт + дивитися на телеканалі 2+2/ більше дивися на 2plus2.ua Інтернаціональний фронт + дивитися на телеканалі 2+2/ більше дивися на 2plus2.ua

«Інтернаціональний фронт» - документальний проєкт про військовослужбовців ЗСУ різних національностей, які пліч-о-пліч з українцями воюють проти російської агресії. Автори проєкту підготували сім ексклюзивних інтерв’ю з воїнами ЗСУ, більшість з яких родом із країн, які свого часу потерпали від агресії російської федерації. Тепер їхня мета – вибороти свободу України та захистити світ від держави-терористки.
Наразі у лавах ЗСУ служать добровольці з 55 країн світу. Щодня вони виходять на надскладні спецзавдання, звільняють від росіян окуповані території і рятують життя українських військових на передовій. 
Як починалась історія іноземних воїнів у лавах ЗСУ, чому вони вирішили залишити рідні домівки заради України, як вони долають психологічні травми та відновлюються після поранень, та що допомагає їм воювати другий рік поспіль й не здаватись – дізнавайтеся в «Інтернаціональному фронті».
Рік: 2023

Показати більше Згорнути

Проекти

Всі проекти
Дивитись більше