Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
"Гвардія-2": військові навички Олексія Тритенка та бабусин борщ 2017-10-05

"Гвардія-2": військові навички Олексія Тритенка та бабусин борщ

Гвардія-2
"Гвардія-2": військові навички Олексія Тритенка та бабусин борщ
Поширити в соціальних мережах:

У продовженні "Гвардії" на глядачів, окрім старої команди, чекає знайомство із новим героєм.

Український актор Олексій Тритенко долучився до знімального процесу у ролі нового комбата кіношних нацгвардійців та швидко став із колективом одним цілим.

"Я із великим задоволенням увійшов до цієї історії. З "Гвардією" так вийшло, що Олексій Шапарєв, з яким ми давно товаришуємо, зателефонував і сказав, що мене затвердили на роль. Навіть проб не було. Знаєте, як кажуть: "Бабусин борщ – навіщо його пробувати? Його їсти треба!" – жартує артист.

На противагу самому Олексію, його персонаж – серйозний та стриманий військовий. Актор розповідає, що ця роль для нього – спроба приміряти кардинально протилежний образ. "Коли мені запропонували зіграти комбата, я почитав сценарій та був приємно вражений: його було виписано як сорокарічного чоловіка з великим життєвим та бойовим досвідом. Мені було дуже цікаво спробувати зробити це. І я сподіваюсь, що не зруйнував те, що задумував сценарист. Я працюю над цим образом із задоволенням. І, судячи з того, як швидко ми знімаємо – іноді з першого дубля – виходить як треба, – ділиться Олексій. – Я досить давно в кінематографі та багато військових грав. Так що деякі загальні навички та розуміння специфічних моментів у мене є. до того ж, коли бачиш цих хлопців, які несуть службу, – а вони по замовчуванню мають цей внутрішній вишкіл, – рівняєшся на них".

Насичене знімальне життя не заважає актору отримувати задоволення від своєї роботи, а ще – від змін, які відбуваються в українському кінематографі. Олексій переконаний: "Справа у тому, що актор – це такий дуже складний механізм. Коли у нас немає зйомок, ми практично помираємо: творча людина без підживлення просто знищується як особистість. Але коли роботи дуже багато – ми починаємо скаржитись на втому. Я всі ці стадії пройшов. І тепер я вдячний долі, що з'являються такі можливості, що у мене  зараз насичений графік. У мене все розписано практично по годинам. Ось були моменти, коли співпадали різні експедиції, і я за тиждень був у Києві чотири рази і при цьому жодного разу не потрапив додому. З літака – у кадр, з кадра – у потяг, з потяга – у кадр. Навчився спати взагалі у будь-якому місці, у будь-якому стані та позі. Звичайно, можна сказати, що життя всередині процесу вирує. Але якщо загалом казати про те, що відбувається всередині українського кіно- та телевиробництва, чи відбуваються зміни… Так. Надії є".

За інформацією Детектор Медіа.

 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Компанію у космосі засновнику Амазон склали 80-річна жінка та 17-річний юнак
Компанію у космосі засновнику Амазон склали 80-річна жінка та 17-річний юнак

На облавку не було жодного професійного космонавта

Українська Амазонка або місто на воді: як туди дістатися
Українська Амазонка або місто на воді: як туди дістатися

Коли заїжджаєш до міста, то повірити, що воно стоїть на воді, важко

Заворожують до смерті: топ неймовірних та небезпечних місць планети
Як не придбати автопотопельника?
Як не придбати автопотопельника?

Коли злива закінчиться, на авторинках вживаних машин побільшає

Топ-8 неймовірних явищ, які неможливо пояснити
Топ-8 неймовірних явищ, які неможливо пояснити

Самозаймання, білі вогні Норвегії, монстр столичного будинку та інше

Жахлива трагедія у Бердянську: потужна злива вбила двох людей
Жахлива трагедія у Бердянську: потужна злива вбила двох людей

Люди знаходились у воді, коли туди впав електродріт

Читати більше