Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Україна очікує значне зростання ВВП завдяки підтримці бізнесу та унікальній стійкості

Гроші
Україна очікує значне зростання ВВП завдяки підтримці бізнесу та унікальній стійкості
Поширити в соціальних мережах:

Україна продемонструвала дивовижну здатність адаптуватися до воєнних часів…

Внутрішній продукт України готується до значного зростання, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, і це стало можливим завдяки активній підтримці бізнесу та унікальній стійкості країни навіть в умовах воєнних дій. Прем'єр-міністр України підкреслив важливу роль бізнесу у відновленні та зростанні економіки.

Україна продемонструвала надзвичайну здатність адаптуватися до викликів воєнних часів. Навіть при військових діях країна продовжує забезпечувати електроенергією, що стало можливим завдяки роботі атомних станцій. Експорт електроенергії досяг рекордних показників, що сприяє зміцненню економіки.

Крім того, Україна активно відновлює свій експорт, особливо у сільському господарстві. Нові торгові маршрути через Дунай та Чорне море відкривають додаткові можливості для українських сільгоспвиробників. Це сприяє стабілізації економіки та створює нові ринки для українських товарів.

«Це унікально, що в Україні за перший рік війни ВВП впав майже на третину, але при цьому наша банківська система вистояла, бізнес продовжує працювати, а зараз бачимо, що економіка досить стабільна. – каже президент торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков – Україна навіть під час війни є одним із лідерів у світі з it-цифровізації, кібербезпеки, креативної індустрії. Україна – високотехнологічна держава, на це завжди був попит із погляду допомоги у відновленні гідроелектростанцій, зеленої енергетики, машинобудування та аграрного машинобудування».

Подробиці – у сюжеті:

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

«Багатьом снилася їжа»: український захисник розповів про катування голодом в російському полоні
Копав картоплю, а знайшов єгипетську статую XII династії: неймовірна історія появи стародавніх скарбів Єгипту у Шотландії
Телеканал 2+2 покаже матч «Дніпра-1» проти «Ворскли»
Читати більше