Молоді інженери прагнуть створювати павербанки з ємністю близько 20 000 міліампер.
Ідея виникла ще на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, коли військові повідомили про брак невеликих зарядних пристроїв. Молоді інженери з Дніпра вирішили взяти ініціативу у свої руки та почали шукати способи створення доступних та ефективних павербанків для захисників країни.
Група, що складається зі студентів та молодих професіоналів, активно збирає використані електронні сигарети та акумулятори від людей по всьому місту. Зібрані матеріали ретельно сортуються за ємністю та вагою, потім проходять додаткову перевірку спеціальним обладнанням.
«Нещодавно ми отримали 15 кг одноразових сигарет від звичайних людей. Ми збираємо всі акумулятори, переробляємо їх, а потім створюємо з них зарядні пристрої», - розповідав один із учасників групи.
Процес виготовлення включає спаювання акумуляторів у ланки по чотири-п'ять штук, установку модуля захисту і друк корпусу на 3D-принтері. Молоді інженери прагнуть створювати павербанки з ємністю близько 20 000 міліампер.
«Ми вважаємо, що це більш-менш нормальна ємність, яка може зарядити смартфон кілька разів за коротку годину, і водночас забезпечувати енергією пристрій протягом досить тривалого часу», - зазначає учасник групи.
За кілька місяців студенти та інженери вже зібрали кілька десятків павербанків, які були передані бригадам на різних напрямках оборони України. Подробиці – дивись у сюжеті:
Читай також: