«Русскій мір» розростається у Туреччині: в Анкарі пройде рашистська фотовиставка, присвячена війні в Україні

Гроші
«Русскій мір» розростається у Туреччині: в Анкарі пройде рашистська фотовиставка, присвячена війні в Україні
Поширити в соціальних мережах:

Незважаючи на санкції, z-пропаганда активно працює по всьому світу…

В Анкарі відкрилася фотовиставка російського кореспондента та члена громадської палати росії олександра малькевича про війну в Україні. 2022 року він відвідав окупований Маріуполь. Потім кілька місяців пробув у Херсонській, Запорізькій та Харківській областях, а також у так званих Л/ДНР.

Незважаючи на санкції, z-пропаганда активно працює у всьому світі. Обійти будь-які заборони рупорам кремля допомагає успішно-обрана локація – російський будинок в Анкарі знаходиться в посольстві росії в Туреччині і ця територія, так би мовити, належить росії і недоторканна.

«Під цією вивіскою ховаються всілякі агенти, агенти впливу, шпигуни, співробітники розвідки, фсб. Вони активно вербують людей, ведуть активну агентурну роботу та пропаганду. Тому і називається «русскій дім», а не «російський», що було б цілком природно. Вони ж кажуть, що росія є багатонаціональною країною і це навіть записано у неї в конституції. До чого тут «русскій мір»? Ми бачимо, що зараз ці акценти зміщуються, ніхто на це особливо не звертає уваги. І вся ця бюрократична та пропагандистська машина спрямована на пропаганду війни та ненависті до України», - каже російський політолог Руслан Айсін.

У Туреччині після повномасштабного вторгнення росії в Україну стрімко почала зростати та розвиватися пропаганда всього російського, в тому числі й мови. А як ми вже знаємо з особистого досвіду, після цього найчастіше настає війна. Подробиці – у сюжеті:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше