Росія цілеспрямовано та навмисно знищує українську екосистему: що у відповідь готує Україна?

Гроші
Росія цілеспрямовано та навмисно знищує українську екосистему: що у відповідь готує Україна?
Поширити в соціальних мережах:

Росія завдала непоправної шкоди нашій природі і має за це заплатити…

З початком війни в Україні наша природа зіткнулася із серйозною загрозою. За даними екологічних організацій та дослідників, росія завдала непоправної шкоди українській природі, масштаби якої навіть важко до кінця підрахувати.

Масштаби руйнування екосистеми України

Одним із найбільш гнітючих фактів є знищення лісових масивів. Понад 16 000 гектарів лісів було вирубано, що еквівалентно прямим збиткам у розмірі понад 4 мільярди доларів. Ці ліси були часто заповідними, призначеними для збереження унікальних біорізноманітних екосистем.

Крім того, російські військові активно використовували запальні міни та фосфорні боєприпаси, що призвело до пожеж, що знищують великі площі природних територій. Найважчим випадком руйнування став підрив Каховської ГЕС, яка призвела до затоплення понад 50 тисяч гектарів лісів, забрала життя людей та знищила всі будинки.

Наслідки для України

Екосистеми були зруйновані росією, що призвело до втрати унікальних біорізноманітних областей, збільшення забруднення ґрунтів та водойм, а також погіршення якості повітря. Це у свою чергу впливає на здоров'я населення та сільське господарство.

Дії України для відшкодування збитків

Україна активно працює над збором доказової бази про масштаби руйнування екосистеми та збитки, заподіяні російською агресією. Українські екологи та чиновники збирають інформацію про вирубку лісів, забруднення природних ресурсів та інші екологічні проблеми, щоб надати її міжнародним організаціям та судам.

Україна прагне зробити прецедент у світовій історії, домагаючись відшкодування збитків від росії, включаючи збитки екології. Поняття «екоцид» стає ключовим у цьому контексті, і Україна впевнена, що росія буде змушена нести відповідальність за свої екологічні злочини.

Подробиці – у сюжеті:

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром детективів: як судмедекспертиза у кіно відрізняється від реальності?
В Туреччині знайшли рідкісний римський саркофаг зі знаком «мальтійського хреста»
Історії військових винаходів: мікрохвильовка розроблялася для військових цілей, але посіла своє місце на кухні
Унікальні істоти з глибин: в Індійському океані мешкають равлики, здатні витримувати температуру 371°C
Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
Читати більше