Потужність та мобільність: українські оператори ПЗРК успішно збивають ворожу авіацію

Гроші
Потужність та мобільність: українські оператори ПЗРК успішно збивають ворожу авіацію
Поширити в соціальних мережах:

Бригада Едельвейс знищила 8 літаків Су-34 і Су-25, 6 гелікоптерів і 44 безпілотники…

ПЗРК (портативні зенітно-ракетні комплекси) мають високу важливість у сучасній війні. Вони дозволяють солдатам на полі бою завдавати ударів по повітряним цілям, таким як ворожі літаки, гелікоптери та безпілотники. ПЗРК забезпечують високу мобільність та маневреність військ та можуть бути оперативно переміщені на різні ділянки фронту, що дозволяє посилювати захист там, де це найбільш критично.

За півтора роки повномасштабної війни українські бійці зенітно-ракетного підрозділу набули колосального досвіду використання різних видів ПЗРК. Зокрема, дивізіон бригади Едельвейс знищив 8 ворожих літаків Су-34 та Су-25, 6 гелікоптерів та 44 безпілотники. Пілоти противника не ризикують вже залітати туди, де стоять українські ПЗРК.

«Відділення, перебуваючи на бойовій позиції, вже має ракету і самостійно приймає рішення – зможе цей комплекс працювати по повітряній цілі, чи ні, - каже командир зенітно-ракетної батареї з позивним «Камінь». – Наприклад, деякі комплекси працюють в інфра-червоному режимі, реагують на тепло. А інші комплекси, такі як Стінгер, працюють у двох режимах – і на тепло, і на фото-контраст. Ворожа авіація планує свої польоти так, щоб залишатися поза зоною ураження наших комплексів. Але в кріслах пілотах сидять люди, які можуть ухвалювати неправильні рішення, а ми чекаємо, коли вони помиляться».

Як оператори ПЗРК захищають українське небо – дивись у відео:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Палеонтологічна сенсація: вчені вперше показали скам'янілі рештки «китайського дракона», віком 240 млн років
Робили і використовували складні композитні матеріали: вчені виявили несподівані аспекти інтелекту неандертальців
Дивовижна історія порятунку: 20-річна жінка – єдина, хто вижив в авіакатастрофі, впавши з висоти 5200 метрів
Українська природа у вогні війни: росія знищила частину унікальної екосистеми України
Читати більше