КНР заявила про створення пристрою, що маскує балістику: військові експерти розповіли, наскільки він ефективний

Гроші
КНР заявила про створення пристрою, що маскує балістику: військові експерти розповіли, наскільки він ефективний
Поширити в соціальних мережах:

Розробка отримала назву «Золота вуаль»…

Нещодавно КНР заявила, що китайські вчені з Північно-західного політехнічного університету в Сіані створили «унікальний пристрій», який маскує балістичні крилаті ракети під звичайні пасажирські літаки. Їхня розробка, що отримала назву «Золота вуаль», нібито, здатна обдурити практично всі існуючі засоби протиповітряної оборони.

«Це невелика сітка типу парасольки, яка зроблена з тонких ниток, переплетених як павутиння і покритих золотом. Завдяки своїй складнійі геометрії павутиння може відображати радіолокаційні сигнали. Важить цей комплект близько кілограма, тобто не впливає на вагу та дальність польоту ракети. Він може розкриватися та закриватися в ході польоту крилатої ракети. При цьому, коли він розкривається, на радарі у оператора сигнатура така сама, як ніби летить літак, наприклад, Боїнг 737», - розповів військовий експерт Олег Жданов.

Однак, незважаючи на захоплення в Китаї, військові експерти висловлюють сумніви щодо ефективності нової технології. Засоби протиповітряної оборони, на їхню думку, мають достатні ресурси для розпізнавання справжнього літака від маскованої ракети.

«Технологія досить сумнівна, оскільки ППО використовує цілий комплекс заходів для того, щоб відрізняти цивільні борти від не цивільних. «Золота вуаль» це великий об'ємний відбивач і нічого в ньому радикального, як вони розповідають про прорив у світовій військовій індустрії, я, чесно, не бачу», – поділився своєю думкою воєнний експерт Сергій «Флеш».

Єдині, хто побачив величезний потенціал нової технології, це росія. Прокремлівські ЗМІ не лише розхвалюють китайських колег, а й висловлюють готовність випробувати подібні технології на полі бою в Україні. Проте, експерти стверджують, що користі від заморських вуалей на фронті не буде.

Подробиці – у сюжеті:

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Кіно-міфи та реальність: чому сцени з дефібриляторами не відповідають реальності?
Історія Альберта Стівенса: найрадіоактивніша людина в історії, яка дивом вижила і прожила 79 років
Чудовисько з Антарктичних вод: істота, завбільшки з вантажівку, яку виловили рибалки – Кракен з легенд?
Життя в Північній Кореї: міфи російської пропаганди і правда про тортури, голод та експерименти над людьми
В Тихому океані, на глибині 4500 метрів, знайшли понад 100 нових видів раніше невідомих науці тварин
Читати більше