«Авіа-коаліція» проти росії: коли та які літаки може отримати Україна у найближчому майбутньому?

Гроші
«Авіа-коаліція» проти росії: коли та які літаки може отримати Україна у найближчому майбутньому?
Поширити в соціальних мережах:

Винищувач F-16 – наймасовіший бойовий літак у світі з великим спектром озброєнь…

Питання з постачанням танків для України вирішене, і тепер Президент Володимир Зеленський закликає країни створити «авіа-коаліцію» проти росії. Винищувач F-16 – наймасовіший бойовий літак у світі з великим спектром озброєнь. Саме на нього роблять ставку повітряних сил України.

«F-16 – це високоманеврений літак та відносно швидкий, який може нести на собі різноманітну зброю: ракети різного класу, додаткові авіабомби. І це робить його, по суті, універсальним. Його основна місія – це повітряні цілі, але він може працювати і за наземними цілями. F-16 – це унікальна машина», - каже авіаційний експерт та менеджер авіаційного сектору Кирило Новіков.

І ось нещодавно, виробник літаків F-16, американська військово-промислова корпорація Lockheed Martin, зробив важливу заяву про готовність передачі літаків Україні. А, зокрема, нарощувати виробництво літаків F-16, щоб підтримати країни, які нададуть свої винищувачі Україні.

«На жаль, Україна досі не розпочала співпрацю з Lockheed Martin, хоча вони, за моєю інформацією, багато разів намагалися кооперуватися з нашими підприємствами, зокрема «Мотор Січ» та іншими ремонтними заводами. Але цього так і не сталося. – каже Кирило Новіков – Сьогодні є така можливість і ми можемо зробити цю співпрацю з F-16 – і в плані експлуатації, і в плані ремонту та обслуговування. І взагалі, вийти з війни навченими робити багато цікавих, високотехнологічних речей»

Але, поки питання з літаками F-16 перебуває лише на стадії обговорення, найближчим часом в Україну можуть відправити інші винищувачі. Які – дивіться у сюжеті:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Таємниці архівів СБУ: початок сталінських репресій та перша гучна справа Донбасу
Lamborghini Veneno та Koenigsegg CCXR увійшли до рейтингу найдорожчих суперкарів у світі
Армія надводних дронів: як українці перетворили «дорогі іграшки» на реальну зброю?
Динозавр з острова Вайт: у Великій Британії відкрили новий вид динозавра, який жив 125 млн років тому
Жива риба в Мертвому морі: пророцтва про кінець світу почали збуватися
BMW з «Градом» у багажнику: як легендарну машину перетворили на грізну військову зброю
Читати більше