Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Африканське сафарі ГУР на «Вагнер»: український спецназ проводить таємні операції в Судані?

Гроші
Африканське сафарі ГУР на «Вагнер»: український спецназ проводить таємні операції в Судані?
Поширити в соціальних мережах:

Офіційні представники ГУР не підтверджують, але й не спростовують інформацію…

Незважаючи на відсутність офіційних підтверджень, спалахнула дискусія про можливу присутність українського спецназу в Африці, спрямованого на боротьбу з російською ПВК «Вагнер». Згідно з поширеною інформацією, відеофрагменти дій українських спецназівців у Судані, які нібито знищують бойовиків «Вагнера», викликають живий інтерес у суспільстві.

Аналітики, хоч і не можуть підтвердити справжність відео, висловлюють припущення, що за діями спецназу можуть стояти українські спецслужби. І зазначають, що їхні дії в Африці можуть бути зумовлені не лише стратегічними міркуваннями, а й міжнародними зобов'язаннями України. Росія активно прагне встановити контроль за ресурсами в Африці, і українське втручання може бути відповіддю на ці спроби.

Слід зазначити, що українська розвідка (ГУР) проводить операції не лише на своїй території, а й за кордоном. Можливо, дії спецназу в Африці є відповіддю на загрози безпеці, які можуть стосуватися не лише України, а й її міжнародних партнерів.

Офіційні представники ГУР не підтверджують, але й не спростовують інформацію про дії своїх спецназівців у Судані. Однак варто зазначити, що вони неодноразово говорили про те, що російські військові злочинці переслідуватимуться незалежно від того, де вони перебувають.

Експерти вважають, що подібні операції несуть у собі інформаційний характер і можуть бути демонстрацією можливостей української сторони у проведенні спеціальних операцій за межами своєї території.

Подробиці та відео ліквідації вагнерівців – дивись у сюжеті:

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

«Багатьом снилася їжа»: український захисник розповів про катування голодом в російському полоні
Копав картоплю, а знайшов єгипетську статую XII династії: неймовірна історія появи стародавніх скарбів Єгипту у Шотландії
Телеканал 2+2 покаже матч «Дніпра-1» проти «Ворскли»
Читати більше