Гострі ножі. Бородянка + дивитися на телеканалі 2+2/ більше дивися на 2plus2.ua Гострі ножі. Бородянка + дивитися на телеканалі 2+2/ більше дивися на 2plus2.ua

«Гострі ножі. Бородянка» - документальний проєкт про мешканців Бородянки, які від початку російського вторгнення стали на захист міста і практично голіруч чинили опір окупантам. 

У лютому 2022 року через Бородянку пролягав основний шлях для наступу російського війська на українську столицю. У той час у місті не було підрозділу ЗСУ, тому довжелезні колони ворожої техніки зустріли кілька десятків місцевих добровольців, які без спецпідготовки, спорядження й зброї дали окупантам перший бій. Зіштовхнувшись зі спротивом, росіяни почали вщент знищувати житлові будинки, направляючи на місто 500-кілограмові бомби. Та навіть опинившись в окупації, мешканці Бородянки не скорилися ворогу та продовжили боротьбу.

Як жителі Бородянки зупиняли російські колони стрілецькою зброєю та коктейлями Молотова, навіщо загарбники намагалися зрівняти Бородянку із землею, як артист балету хору ім. Верьовки став на захист рідного міста, хто з добровольців навів український дрон на власний будинок, щоб знищити окупантів, та що доводилося переживати партизанам у полоні росіян – історії незламності у програмі «Гострі ножі. Бородянка». 

Рік: 2023

Показати більше Згорнути

Новини

Всі новини
Захисник Бородянки вийшов на зустріч колоні ворожих танків з коктейлем Молотова: історія мужності Івана Лазіра
«На відміну від Бучі, ми багатьох не знайдемо»: що зробили російські окупанти зі своїми жертвами в Бородянці?
Вогонь на ворога: український захисник навів артилерію на власний будинок, щоб знищити скупчення окупантів
Зарубав бурята сапкою і сховав тіло у дворі: вражаючі історії героїчної боротьби мешканців Бородянки

Проекти

Всі проекти
Дивитись більше