Форт Харків + дивитися на телеканалі 2+2/ більше дивися на 2plus2.ua Форт Харків  + дивитися на телеканалі 2+2/ більше дивися на 2plus2.ua

«Форт Харків» - документальний проєкт про захист найбільшого прифронтового міста, яке, попри перевагу ворожих сил, постійні обстріли та бомбардування, змогло зірвати російський бліцкриг.

Документальний проєкт «Форт Харків» реконструює ключові події та бої за Харків у 2022 році, під час яких українцям вдалося зупинити наступ росіян і відтіснити вороже військо. Глядачі почують ексклюзивні коментарі захисників, активістів, волонтерів й цивільних про свій внесок в оборону міста, найдраматичніші моменти битв та особисту мотивацію боротися.

На основі свідчень очевидців команда проєкту разом з відеодизайнерами графічно змоделювали перебіг вирішальних боїв за місто.

У чому феномен оборони Харкова, як українські військові розбивали колони російських окупантів, яку роль у захисті міста зіграли цивільні та на які подвиги довелося йти воїнам ЗСУ, щоб зупинити загарбників, – у документальному проєкті «Форт Харків».

Рік: 2023

Показати більше Згорнути

Проекти

Всі проекти
Дивитись більше