Як змусити дорожників відшкодувати збитки за зіпсовані машини через вибоїни?

понеділок - п'ятниця
18
45
ДжеДАІ
У вибоїни щодня влітають десятки автомобілів. Вони залишають колеса, рвуть покришки і за ремонт своїх машин власники платять зі своєї кишені. Чи можна змусити відшкодувати збитки дорожників та як це правильно зробити?

Традиційно у столиці разом зі снігом зійшов і асфальт. Кілька днів тому Володимир повертався додому і вскочив у яму. Наслідки цієї зустрічі помітив лише зранку. Повертатися на місце події, викликати копів і дорожників він не став. Бо впевнений, що це марнування часу.

Скільки потрібно закласти у власний бюджет запасних коштів для відшкодування таких пригод не злічити.

Через вибоїни на вихідних постраждали зо два десятка автомобілістів. Замість того. аби компенсувати завдані збитки у суді, українські автомобілісти пишуть гнівні пости у соцмережах.

Змусити ремонтників компенсувати збитки дуже непросто. Тим паче, що часом копи стають на боці дорожників і штрафують водіїв за скоєння ДТП. Проте ці постанови анулюють суди і змушують комунальників не тільки відшкодовувати збитки, а ще й лагодити покриття. І що більше буде таких прецедентів, то швидше із наших доріг зникатимуть ями. Наполягайте, щоб поліція викликала на місце дорожню службу і склала на них акт про неналежне утримання дороги. Вже з ним можна сміливо додавати позов на відшкодування збитків. За наявності протоколу та фото доказів шанси уникнути відповідальності у балансоутримувача шляху майже нульові.

Більше новин дивіться у ДжеДАІ на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Мережу підірвали кадри неадекватних перегонів у центрі Тернополя
Мережу підірвали кадри неадекватних перегонів у центрі Тернополя
23 03 2018
ДжеДАІ

Порушив чи не всі встановлені правила дорожнього руху та ще й виклав свої пригоди в інтернет. Мережу підірвало відео тернопільського гонщика, який серед білого дня влаштував скажене ралі у місті. Виявилося, що поліція добре знайома з цим персонажем.

Справжній монстр: як польські автомайстри звичайний Ланос прокачали
Справжній монстр: як польські автомайстри звичайний Ланос прокачали
23 03 2018
ДжеДАІ

Ланос на 550 кінських сил існує. Народний автомобіль перетворили на справжнього монстра двоє польських автомайстрів. Результат здивував їх самих.

Молдавський сценарій: у Києві пройшли чергові переговори між владою та власниками єврономерів
Молдавський сценарій: у Києві пройшли чергові переговори між владою та власниками єврономерів
23 03 2018
ДжеДАІ

Поступки на розмитнення: у столиці пройшов черговий раунд переговорів між владою та власниками авто на єврономерах. Говорили про молдавський сценарій вирішення української проблеми, а саме – знижку в 70% та сплату за проїзд українськими дорогами.