Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Як змусити дорожників відшкодувати збитки за зіпсовані машини через вибоїни?

понеділок - п'ятниця
18
50
ДжеДАІ
У вибоїни щодня влітають десятки автомобілів. Вони залишають колеса, рвуть покришки і за ремонт своїх машин власники платять зі своєї кишені. Чи можна змусити відшкодувати збитки дорожників та як це правильно зробити?

Традиційно у столиці разом зі снігом зійшов і асфальт. Кілька днів тому Володимир повертався додому і вскочив у яму. Наслідки цієї зустрічі помітив лише зранку. Повертатися на місце події, викликати копів і дорожників він не став. Бо впевнений, що це марнування часу.

Скільки потрібно закласти у власний бюджет запасних коштів для відшкодування таких пригод не злічити.

Через вибоїни на вихідних постраждали зо два десятка автомобілістів. Замість того. аби компенсувати завдані збитки у суді, українські автомобілісти пишуть гнівні пости у соцмережах.

Змусити ремонтників компенсувати збитки дуже непросто. Тим паче, що часом копи стають на боці дорожників і штрафують водіїв за скоєння ДТП. Проте ці постанови анулюють суди і змушують комунальників не тільки відшкодовувати збитки, а ще й лагодити покриття. І що більше буде таких прецедентів, то швидше із наших доріг зникатимуть ями. Наполягайте, щоб поліція викликала на місце дорожню службу і склала на них акт про неналежне утримання дороги. Вже з ним можна сміливо додавати позов на відшкодування збитків. За наявності протоколу та фото доказів шанси уникнути відповідальності у балансоутримувача шляху майже нульові.

Більше новин дивіться у ДжеДАІ на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Чому в Ізраїлі автомобілісти, попри високі ціни на бензин, не переходять на газ
Чому в Ізраїлі автомобілісти, попри високі ціни на бензин, не переходять на газ
22 06 2018
ДжеДАІ

Країна, де літр бензину коштує майже 50 гривень, але автомобілісти навіть і не думають про газ, де на будь-якій заправці ви можете не брати в руки гаманець, а якість бензину дозволить проїхати на повному баку кілька десятків додаткових кілометрів.

Що змінилося у правилах оформлення ДТП
Що змінилося у правилах оформлення ДТП
22 06 2018
ДжеДАІ

У ДТП потрапити може кожен, а чи знаєте ви, які нові права у вас з’явилися? І що змінилося у правилах оформлення ДТП? ДЖЕДАІ розібралися, як новації вплинуть на життя автомобілістів.

Швидка допомога на Черкащині працює на чистому ентузіазмі
Швидка допомога на Черкащині працює на чистому ентузіазмі
22 06 2018
ДжеДАІ

Бо зарплатню там отримують мінімальну, а от рятувати людей змушені і вдень і вночі, часом по 16 годин на добу, подекуди в досить екстремальних умовах. Тут не вистачає карет швидкої, цілковита катастрофа з обладнанням, а персонал звільняється чи не щодня.