У вибоїни щодня влітають десятки автомобілів. Вони залишають колеса, рвуть покришки і за ремонт своїх машин власники платять зі своєї кишені. Чи можна змусити відшкодувати збитки дорожників та як це правильно зробити?
Традиційно у столиці разом зі снігом зійшов і асфальт. Кілька днів тому Володимир повертався додому і вскочив у яму. Наслідки цієї зустрічі помітив лише зранку. Повертатися на місце події, викликати копів і дорожників він не став. Бо впевнений, що це марнування часу.
Скільки потрібно закласти у власний бюджет запасних коштів для відшкодування таких пригод не злічити.
Через вибоїни на вихідних постраждали зо два десятка автомобілістів. Замість того. аби компенсувати завдані збитки у суді, українські автомобілісти пишуть гнівні пости у соцмережах.
Змусити ремонтників компенсувати збитки дуже непросто. Тим паче, що часом копи стають на боці дорожників і штрафують водіїв за скоєння ДТП. Проте ці постанови анулюють суди і змушують комунальників не тільки відшкодовувати збитки, а ще й лагодити покриття. І що більше буде таких прецедентів, то швидше із наших доріг зникатимуть ями. Наполягайте, щоб поліція викликала на місце дорожню службу і склала на них акт про неналежне утримання дороги. Вже з ним можна сміливо додавати позов на відшкодування збитків. За наявності протоколу та фото доказів шанси уникнути відповідальності у балансоутримувача шляху майже нульові.
Більше новин дивіться у ДжеДАІ на 2+2.