Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

У пустелі на Землі симулюють експедицію на Марс

понеділок - п'ятниця
18
50
ДжеДАІ
Повна ілюзія Марса, але це Земля, Аравійський півострів і повна симуляція експедиції на червону планету в пустелі Оману.

Випробування проводить Австрійський космічний форум. До складу міжнародної місії входять 200 спеціалістів з 20 країн – вони працюватимуть посеред пустелі до кінця місяця.

Картік Кумар один із п'яти марсіанських колоністів у пустелі Оману. Їх ще називають астронавтами-імітаторами. Реальний космос їм не світить, утім їхня місія, так само як і умови, на 99% відповідають майбутнім експедиціям. Чотири чоловіки та одна жінка тестують скафандри, роботів та теплиці. Усі мають технічну освіту.

Найбільше уваги тут приділяють сучасним скафандрам. У них астронавти-випробувачі щодня виконуватимуть завдання по 4-6 годин, їстимуть і питимуть, ба більше, навіть чухатимуть носа у разі потреби. 50-кілограмовий скафандр вдвічі важчий за той, у якому Ніл Армстронг ходив по місяцю. Інакше - ніяк, бо умови на Марсі суворіші. На червоній планеті дуже холодно, немає чим дихати, ураганні вітри женуть абразивний пісок, а в атмосефрі смертельна доза космічної радіації.

Більше цікавого дивіться у ДжеДАІ на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Детальні копії «дорослих» машин для дітей
Детальні копії «дорослих» машин для дітей
15 08 2018
ДжеДАІ

«Хочу іграшку, як у тата!». Така дитяча забаганка змусила автовиробників спеціально для дітей розробити детальні копії «дорослих» машин. ДжеДАІ підготували добірку таких міні-авто.

У Києві невідомі напали на ювелірну крамницю та вбили охоронця
У Києві невідомі напали на ювелірну крамницю та вбили охоронця
14 08 2018
ДжеДАІ

У столиці троє невідомих увірвалися до ювелірної крамниці, вбили охоронця та за лічені хвилини зібрали коштовності. Слідчі переконані – діяли професіонали за ретельно продуманим планом.

На Київ насувається епоха великих заторів
На Київ насувається епоха великих заторів
14 08 2018
ДжеДАІ

Місто нарешті взялося за шулявський шляхопровід. Якою буде нова розв’язка, скільки сотень мільйонів гривень виділили на будівництво та якими манівцями пропонують пересуватися автомобілістам?