У пустелі на Землі симулюють експедицію на Марс

понеділок - п'ятниця
18
45
ДжеДАІ
Повна ілюзія Марса, але це Земля, Аравійський півострів і повна симуляція експедиції на червону планету в пустелі Оману.

Випробування проводить Австрійський космічний форум. До складу міжнародної місії входять 200 спеціалістів з 20 країн – вони працюватимуть посеред пустелі до кінця місяця.

Картік Кумар один із п'яти марсіанських колоністів у пустелі Оману. Їх ще називають астронавтами-імітаторами. Реальний космос їм не світить, утім їхня місія, так само як і умови, на 99% відповідають майбутнім експедиціям. Чотири чоловіки та одна жінка тестують скафандри, роботів та теплиці. Усі мають технічну освіту.

Найбільше уваги тут приділяють сучасним скафандрам. У них астронавти-випробувачі щодня виконуватимуть завдання по 4-6 годин, їстимуть і питимуть, ба більше, навіть чухатимуть носа у разі потреби. 50-кілограмовий скафандр вдвічі важчий за той, у якому Ніл Армстронг ходив по місяцю. Інакше - ніяк, бо умови на Марсі суворіші. На червоній планеті дуже холодно, немає чим дихати, ураганні вітри женуть абразивний пісок, а в атмосефрі смертельна доза космічної радіації.

Більше цікавого дивіться у ДжеДАІ на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
У Кропивницькому майстри відновлюють довоєнні Опелі
У Кропивницькому майстри відновлюють довоєнні Опелі
23 02 2018
ДжеДАІ

Відновлюють так, що перехожі відкривають рота від здивування, коли бачать автомобілі на дорогах міста. Як повернути елегантні 30-ті роки у сірі будні 2018?

Київ очищають від реклами
Київ очищають від реклами
23 02 2018
ДжеДАІ

Принаймні у центральній частині міста відтепер розвісити банер під мостом – заборонено. Прибрали й щити, приліплені до стін будинків. Та чи вдасться меру очистити обидва береги столиці від рекламного хламу?

Умови автострахування незабаром зміняться
Умови автострахування незабаром зміняться
23 02 2018
ДжеДАІ

Отримали мікроскопічні виплати від страхової? Взагалі не отримали не копійки?! Нарешті є шанс взагалі забути про ці, здавалося б вічні теми розмов автовласників. Вся справа в новому законопроекті, який от-от приймуть.