У Києві машиніст потяга на смерть збив людей

ДЖЕДАІ
Поширити в соціальних мережах:

Машиніст запевняє, що людей не бачив. Та й навряд чи встиг би загальмувати. Володимир Карабан відправився на місце трагедії й те, що він там з'ясував, шокувало всю знімальну групу.

Двоє чоловік та жінка років 30 спробували перейти залізничну колію. У цей час машиніст потяга Лисичанськ-Хмельницький не побачив двох людей на коліях. Вони не встигли відскочити.

Відповідь Укрзалізниці була короткою: машиніст не винен, там узагалі не мало бути людей.

Через перехід у невстановленому місці смертельно травмовано двох осіб на перегоні Київ-Пасажирський – Київ-Деміївський. На місце аварії було викликано швидку медичну допомогу та поліцію. Внаслідок інциденту зазначений поїзд було затримано на 1 годину 28 хвилин.

ДЖЕДАІ приїхали на місце події за день після аварії та, схоже, ця історія нікого нічому не навчила.

Ми ж дивимось, я ж саму дитину не пускаю. – А ви знаєте, що тут не можна взагалі ходити? Тут же через міст є пішохідний перехід. – Ну попробуйте по такій жарі з дитиною отак пройти, попробуйте.

Цікаво, що ця стежина через колії існує вже десятиліття. Тут змайстрували саморобний місток, а на дорозі навіть намалювали пішохідний перехід. Тільки-от куди він веде? Жінка із трьома дітьми, наче у веселій грі, стрибає на смертельно-небезпечній ділянці. Кажуть, так просто швидше.

ДЖЕДАІ розрахували: 8 рейок і більше 30 метрів шляху середньостатистична людина проходить за 20 секунд. Натомість Інтерсіті рухається зі швидкістю більше 100 км/год.

Альтернатива є – пішохідний міст, але до нього потрібно йти, підніматися і спускатися. Тож, люди продовжують обирати коротший, але небезпечніший шлях.

Більше дивіться у ДжеДАІ на 2+2 та підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook. 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Палеонтологічна сенсація: вчені вперше показали скам'янілі рештки «китайського дракона», віком 240 млн років
Робили і використовували складні композитні матеріали: вчені виявили несподівані аспекти інтелекту неандертальців
Дивовижна історія порятунку: 20-річна жінка – єдина, хто вижив в авіакатастрофі, впавши з висоти 5200 метрів
Українська природа у вогні війни: росія знищила частину унікальної екосистеми України
Читати більше