Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Топ-5 неординарних автоспонсорів

ДЖЕДАІ
Поширити в соціальних мережах:

Як тільки в світі стало більше двох автомобілів розпочалася ера автоспорту. І невдовзі кмітливі менеджери зрозуміли, що гроші можна заробляти не лише на самих перегонах, а й на рекламі.

Уже на початку 1904 року почали брендувати автомобілі. Утім, якщо більшість таких оголошень не привертали особливої уваги, то були й такі, що викликали сміх та глузливі зауваження. Кілька неординарних автоспонсорів у добірці від ДжеДАІ.

5 місце

На п’ятому місці нашого топу скромно стоїть інтимний спонсор. Японська клініка корекції чоловічої гідності у 1995 році розмістила свою емблему на автомобілі McLaren EF1, що стартував у легендарних перегонах 24 години Ле-Мана. Чоловіча гідність виросла до небес, бо команда виграла не лише у своєму класі, а й у загальному заліку.

4 місце.

До пари їм володар четвертої сходинки – Віагра. З такою підтримкою майже п’ять років довелося відкатати у серії NASCAR гонщику Марку Мартіну. Із Віагрою він точно не пас задніх у цій надзвичайно гарячій гоночній серії.

3 місце.

На третє місце стрімко виїхав BMW M3 від онлайн стриптиз-клубу Live Strip. Як зізнаються самі гонщики – це ідеальний спонсор. Принаймні, власник порталу грошей на перегони не шкодував. Баварського чемпіона підготували до перегонів "24 години" у 2010 році. 

2 місце.

Срібло нашого рейтингу отримав автомобіль NASCAR, який гордо носить на капоті ім’я американської співачки Тейлор Свіфт. Піарщики вирішили, що у такий спосіб попит на її новий альбом буде шалений. Так і сталося. 2015 року вона стала однією з найуспішніших співачок у світі.

1 місце.

Найкумедніший рекламний носій і знову представник серії NASCAR – Джеремі Клеменс. Борти його бойового авто прикрашає лого виробника дитячої мазі для сідничок. Як зізнається гонщик, така реклама його аж ніяк не бентежить.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Зіткнення зірок у Сонячній системі: що станеться, якщо повз Землю вирішить «прогулятися» подорожуюча зірка?
Були заховані 490 мільйонів років: 12 рідкісних видів вимерлих морських істот виявлено в Таїланді
Були заховані 490 мільйонів років: 12 рідкісних видів вимерлих морських істот виявлено в Таїланді

Трилобіти повстають із попелу, щоб відкрити стародавню карту світу…

Повернувся з полону і зробив пропозицію: історія Діани та азовця Лева, яка показує силу кохання та віри
Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

Читати більше