Шулявський міст знову калічить автівки

понеділок - п'ятниця
18
45
ДжеДАІ
Столичний Шулявський міст знову в центрі скандалу. Цього разу, через вибоїни там постраждало два десятки автомобілів. Розірвані колеса, погнуті диски та покалічені підвіски.

Він вже втомився обвалюватися і горіти: історія Шулявського шляхопроводу нагадує справжню мильну оперу. І поки у кабінетах вирішують, як і за які кошти ремонтувати цього динозавра, страждають звичайні автомобілісти.

Два дні тому Дмитро повертався додому. Саме через Шулявський міст і ніяк не очікував, що замість відпочинку в кінці робочого тижня, буде змушений п'ять годин поспіль провести у компанії поліції та комунальних служб.

Погнутий диск, шина, що не підлягає ремонту, та вирвана тяга: збитків майже на 10 000 гривень. Таких машин у п'ятничний вечір на мосту було близько 20. Дмитро принципово склав протокол на комунальників, але так вчинили далеко не всі.

Ще у березні минулого року у КМДА запевнили, що до кінця 2017 року розпочнеться повна реконструкція мосту. Минув уже майже рік, але замість повномасштабного ремонту, посеред мосту маємо величезну яму, що зжерла не один десяток авто. Причина, з якої роботи досі не почалися, цілком традиційна для нашої країни: власні інтереси. А от комунальники запевнили, щойно зійде сніг, як одразу ж закипить робота. Увесь цей час проектувальники розробляли нову розв'язку.

Більше новин дивіться у ДжеДАІ на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
У Кропивницькому майстри відновлюють довоєнні Опелі
У Кропивницькому майстри відновлюють довоєнні Опелі
23 02 2018
ДжеДАІ

Відновлюють так, що перехожі відкривають рота від здивування, коли бачать автомобілі на дорогах міста. Як повернути елегантні 30-ті роки у сірі будні 2018?

Київ очищають від реклами
Київ очищають від реклами
23 02 2018
ДжеДАІ

Принаймні у центральній частині міста відтепер розвісити банер під мостом – заборонено. Прибрали й щити, приліплені до стін будинків. Та чи вдасться меру очистити обидва береги столиці від рекламного хламу?

Умови автострахування незабаром зміняться
Умови автострахування незабаром зміняться
23 02 2018
ДжеДАІ

Отримали мікроскопічні виплати від страхової? Взагалі не отримали не копійки?! Нарешті є шанс взагалі забути про ці, здавалося б вічні теми розмов автовласників. Вся справа в новому законопроекті, який от-от приймуть.