Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Що відбувається із цінами на бензин?

ДЖЕДАІ
Що відбувається із цінами на бензин?
Поширити в соціальних мережах:

Мінімальна ціна зафіксована Джедаями на газових стелах склала сьогодні 8 гривень 67 копійок.

Газ знову не встигає за бензином. На фоні чергового подешевшання бензину та дизелю ціна на блакитне паливо залишилась на показниках минулого тижня.

Загалом бензин та дизельне пальне з 24 жовтня по сьогодні впали на вітчизняних АЗС на 30 копійок та становлять в середньому 15,90 за літр 95, 15, 80 за другу марку та понад 15,60 за літр дизелю, в той час як газ залишився на позначці майже 9 гривень.
Мінімальна ціна зафіксована Джедаями на газових стелах склала сьогодні 8 гривень 67 копійок, проте й вона далека від половини вартості бензину - звичного стану речей для вітчизняних водіїв.
Відсутність синхронності в ціноформуванні на різні види палива експерти пояснюють тим, що газовий ринок вже повністю відокремився від бензинового та став майже незалежним сегментом. Проте фахівець газового рінку Артем Куюн додає, - подешевшання бензину вже дуже скоро відобразиться й на ціні блакитного палива.

"В будь-якому разі він себе збалансує, - розказує Артем. - Буде висока ціна, знизиться споживання, яке буде тягнути цю ціну вниз. Ринок насититься, аналогічно ціна вже не буде піддаватися факторові дефіциту і більше буде прив'язана до зовнішніх факторів.

Що ж до зовнішніх факторів, тут головне питання з валютою та її наявністю у операторів для закупівлі відносно дешевого зарубіжного газу. Однак й тут є всі передумови для подешевшання.
Дешевий газ вже поступив на ринок і оператори, в яких він є, мають можливість цю вартістю знизити. Тому, як я і казав, є можливість, що вони використають цю можливість. Бо в цьому зараз зацікавлені усі".


Нагадаємо, що минулого тижня між подешевшанням бензину та газу ціна останнього трималась лише пару днів, тож Джедаї сподіваються, що наступний крок до зниження залишається за блакитним паливом.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Амазонські ліси, які називають «легенями планети», можуть перетворитися на пустелю вже до 2064 року
ЗСУ сформували роту з трофейних танків, які росіяни навмисно виводили з ладу, аби не вступати у прямий бій
Дуже тихий і небезпечний: у якій країні знаходиться другий за розміром у Північній Америці метрополітен?
Ще 18 танків і 28 артилерійських систем окупантів перетворено на мотлох: бойові втрати ворога станом на 8 червня
«Монстр» боровся 43 хвилини: італійський рибалка витягнув найбільшого у світі сома-гіганта довжиною 2,8 метрів
«Монстр» боровся 43 хвилини: італійський рибалка витягнув найбільшого у світі сома-гіганта довжиною 2,8 метрів

Професійний рибалка сказав, що це була найбільша риба за його 23-річну кар’єру…

Читати більше