На Житомирщині живе унікальний священник-сенсей

понеділок - п'ятниця
18
45
ДжеДАІ
Зранку він їздить до храму на скутері, вдень править службу, а ввечері перетворюється на майстра зі східних єдиноборств. Унікальний священик-сенсей живе під Житомиром.

Отець Андрій служить у Житомирській церкві. Молитви, проповіді, прихожани – все як у звичайного священника. Йому 38, сам він родом із Луганська. На Житомирщину перебрався ще до війни. Мешкає за 25 кілометрів від міста. Взимку до цієї маленької каплички Української православної церкви Київського патріархату дістається громадським транспортом. Влітку – на велосипеді чи скутері.

Та після служби святий отець знімає церковні шати та вдягає спортивний одяг. Йде на татамі і вчить боротися: айкідо, джіу-джитсу та змішані єдиноборства. У нього вже майже 200 вихованців у Житомирі, Бердичеві та навколишніх селах.

На своїх заняттях отець Андрій показує прийоми, які дозволяють захиститися від грабіжників та насильників. Традиційно застерігає своїх учнів використовувати знання тільки для самооборони. І додає: захищатися має вміти навіть святобожний вірянин. Філософії бойових мистецтв священник навчає і дітей, і дорослих. Навіть прикутих до інвалідного візка. Вчить не тільки бойової, але й духовної сили.

Його учні впевнено кажуть, що боротьба допомагає побороти депресію, лінь і апатію. А головне – міняє світогляд у кращий бік.

Більше цікавого дивіться у ДжеДАІ на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Перебитий код у новенького автомобіля із салону
Перебитий код у новенького автомобіля із салону
19 02 2018
ДжеДАІ

У столиці чоловік купив у автосалоні машину, а вона виявилася з перебитим він кодом. Дилер від претензій відхрещується і запевняє, що такою машина приїхала з заводу. То хто насправді почаклував над номером?

Небезпечні столичні маршрутки
Небезпечні столичні маршрутки
19 02 2018
ДжеДАІ

Аварії наочно ілюструють ставлення українських маршрутників до своєї роботи та пасажирів. Для більшості з них найбільший клопіт – це якнайшвидше зробити касу.

Українські рибалки не бояться тонкої криги
Українські рибалки не бояться тонкої криги
19 02 2018
ДжеДАІ

Чи не в кожного такого знайдеться в запасі історія про те, як його чи друга витягували з води буквально за крок від смерті.