Мешканці села зібрали півтора мільйона доларів, щоб викупити легендарний паб

понеділок - п'ятниця
18
50
ДжеДАІ
Паб пам’ятають тут з діда-прадіда. Історичні дані та фотографії свідчать – закладу не менше півтисячі років. Пропри це, забудовник хотів знести паб.

470 мешканців британського села об’єдналися заради шинку. Для місцевих це справді легендарне місце. У багатьох з ним пов’язані найкращі спогади у житті. Утім, останнім часом справи йшли не дуже добре, а потім паб узагалі зачинився.


Кілька років тому будівлю придбали бізнесмени. Вони планували перебудувати її на житловий дім. Місцеві такому розвитку подій, звісно ж, не зраділи. І поставили собі за мету – будь-що відновити роботу таверни, а новим власникам вони оголосили війну.

Бізнесмени пішли на зустріч, але висунули умову – громада може придбати паб собі за 750 000$. Народ запустив рятувальну кампанію. Гроші збирали по сусідніх селах, в інтернеті та на усіляких ярмарках, на яких продавали непотрібний крам.

Зрештою, у скарбничку накапало вдвічі більше від потрібного – аж півтора мільйона доларів. Для мешканців села – це фантастична сума. На зібрані гроші вдалося не лише викупити будівлю, а ще й відтворити усередині автентичний інтер’єр.

Тож, тепер, як і кількасот років тому, тут чути дзеленчання келихів і пісні підхмелених відвідувачів.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Кореспондент програми ДжеДАІ на 2+2 Максим Хотіленко розповів про поїздку до Грузії
Кореспондент програми ДжеДАІ на 2+2 Максим Хотіленко розповів про поїздку до Грузії
23 04 2018
ДжеДАІ

Кореспондент програми ДжеДАІ на каналі 2+2 Максим Хотіленко повернувся з відрядження до Грузії, куди відправився, щоб показати телеглядачам країну, яка зуміла переступити радянське минуле. Максим розповів про те, що його найбільше вразило під час поїздки.

У США стратили 83-річного Волтера Лероя Муді
У США стратили 83-річного Волтера Лероя Муді
23 04 2018
ДжеДАІ

На виконання свого вироку він чекав понад два десятиліття і став найстарішим страченим в’язнем в історії США. За які злочини він розплатився життям та чому отримав відмову про помилування?

На Волині через потепління затопило півтора десятка сіл
На Волині через потепління затопило півтора десятка сіл
23 04 2018
ДжеДАІ

Підтопленими територіями на Волині нікого не здивуєш. Та цього року масштаби водопілля вражають навіть місцевих.