Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Чого вимагав Автомайдан під Генпрокуратурою?

ДЖЕДАІ
Чого вимагав Автомайдан під Генпрокуратурою?
Поширити в соціальних мережах:

"Автомайданівці" вимагали від Генпрокурора Віталія Яреми покарати ДАІвців, які в часи революції фальсифікували протоколи проти активістів. Тих, які за часів Януковича переслідували Автомайдан.

Гучний ранок під Генпрокуратурою. Туди знову приїхали "автомайданівці". Вони вимагали від Генпрокурора Віталія Яреми покарати ДАІвців, які в часи революції фальсифікували протоколи проти активістів. Тих, які за часів Януковича переслідували Автомайдан. Інспектори тоді склали десятки протоколів проти водіїв, котрі навідувалися до Межигір'я. 

"Мы здесь для того, что бы услышать простой ответ: Будут ли наказаны эти мрази, которые занимались репрессиями, которые ловили нас, били , забивали права и бросали в тюрьмы зимой", - каже активіст Автомайдану Сергій Хаджинов.

Учасники акції мають підтвердження: 61 інспектор написав вигадані рапорти на "автомайданців". Через це суди - штрафували та позбавляли прав активістів. Після перемоги Майдану минуло вже сім місяців. Та жоден фальсифікатор досі не покараний.

"Мені повідомили, що ті кримінальні справи, які були закриті, знову відновлені. Справді почали оголошувати підозри, вже відразу з'явилася інформація, що деякі справи відправили до суду. Але це ще один доказ, що до цього моменту вказівки розслідувати належно не було", - повідомив адвокат Автомайдану Роман Маселко. 

Поки активісти гукали Ярему, одну з їхніх машин протаранив міліцейський автобус. Власниця "Chevrolet Camaro" спочатку не на жарт розізлилася та сторони все ж розійшлися миром. 

За результатами зустрічі в ГПУ повідомили - там порушили 145 справ проти автоінспекторів. По двох ДАІвцях, які ніби-то сфальсифікували 14 протоколів, справи відправлені до суду.  

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Амазонські ліси, які називають «легенями планети», можуть перетворитися на пустелю вже до 2064 року
ЗСУ сформували роту з трофейних танків, які росіяни навмисно виводили з ладу, аби не вступати у прямий бій
Дуже тихий і небезпечний: у якій країні знаходиться другий за розміром у Північній Америці метрополітен?
Ще 18 танків і 28 артилерійських систем окупантів перетворено на мотлох: бойові втрати ворога станом на 8 червня
«Монстр» боровся 43 хвилини: італійський рибалка витягнув найбільшого у світі сома-гіганта довжиною 2,8 метрів
«Монстр» боровся 43 хвилини: італійський рибалка витягнув найбільшого у світі сома-гіганта довжиною 2,8 метрів

Професійний рибалка сказав, що це була найбільша риба за його 23-річну кар’єру…

Читати більше