20 12 2016

Як нашим бійцям допомагають реабілітуватись за кордоном

Дембель

У новому випуску програми Дембель на 2+2 - як наших захисників ставлять на ноги у реабілітаційному центрі у Австрії.

Чотири герої, чотири різні долі, об'єднує їх одне – усі четверо мають ампутації нижніх кінцівок. Але подорож до Відня має назавжди змінити їхнє життя: протягом трьох тижнів бійці будуть проходити реабілітацію у Австрії з найкращими європейськими спеціалістами, які мають навчити їх правильно ходити на протезах та користуватися ними так, щоб обходитись без жодної допомоги у повсякденному житті.

"Готовий на все. Якщо я хочу чогось зараз, я готовий переступити через усе, через себе у тому числі", – запевняє один із захисників, Назар Барилко.

Австрійський реабілітаційний центр, куди відправили героїв, було побудовано для реабілітації ветеранів Великої вітчизняної війни ще у 60-ті роки, але вражає технічним забезпеченням та майстерністю лікарів.

"Сам центр був оновлений вісім-дев'ять років тому, оновлений повністю. Додаються нові відділення: діагностичні, реабілітаційні, терапевтичні. Незважаючи на те, що він, так би мовити, "з досвідом", він сучасний, охоплює нові світові технології", – розповідає Ольга Чуйко, голова правління фонду "Міжнародна асоціація підтримки України".

"З українцями дуже легко працювати, тому що вони дійсно хочуть лікуватися. Я дуже задоволений станом українських пацієнтів", – коментує процес лікування Томас Кубинець, фізичний терапевт.

Як австрійські технології допомагають нашим героям стати на ноги та реабілітуватися фізично й психологічно після важких поранень, розкаже програма Дембель на 2+2. Нові випуски щонеділі о 15:00.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Як відновити стосунки та зберегти шлюб після АТО – ПОРАДИ ПСИХОЛОГА
Як відновити стосунки та зберегти шлюб після АТО – ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

У постійній рубриці програми Дембель на 2+2 військовий психолог Андрій Козінчук радить бійцям АТО, як зберегти шлюб після повернення з фронту.

Чому сім'ям загиблих АТОвців відмовляють у допомозі?
Чому сім'ям загиблих АТОвців відмовляють у допомозі?

Чому сім'ї загиблих захисників України живуть на межі бідності без жодної допомоги та змушені оббивати пороги чиновників, які заплющують очі на їхні проблеми – у програмі Дембель на 2+2.

Музика як зброя: радіостанція, яку створив боєць АТО власними руками
Музика як зброя: радіостанція, яку створив боєць АТО власними руками

Про генія-зв'язківця та радіоведучого, який щодня у ефірі піднімає бойовий дух та настрій бійців, розкаже Дембель на каналі 2+2.