24 06 2016

Валентин Зінчак про проект Дембель

Дембель

Валентин Зінчак про проект Дембель
Ведучий соціального проекту Дембель на 2+2, прем'єра якого відбудеться 3 липня, розповів, чому важливо підтримувати демобілізованих бійців АТО.

"Люди, які поклали своє здоров'я, або родини тих, хто віддав своє життя за цю державу, ще тривалий час будуть потребувати підтримки. Ці люди повернулись фізично, але не повернулись психологічно, - розповів кіборг, нині ведучий програми Дембель на 2+2 Валентин Зінчак. - Для себе я засвоїв одне: щоб вижити, щоб досягти успіху, потрібно багато працювати. Не впадати у відчай. Не опускати руки. Обов'язково потрібно допомагати один одному, сім'ям загиблих, пораненим, волонтерам".

Валентин був призваний до лав ЗСУ в першу хвилю мобілізації, у квітні 2014 року. Потрапив до ДАП. Безпосередньо на території аеропорту перебував до жовтня 2014-го. До останніх днів оборони аеропорту виконував бойові завдання на території населених пунктів Піски та Водяне. Демобілізований у березні 2015-го. За особисту мужність і героїзм нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

"Коли підходив час моєї демобілізації, і я думав, чим займатимусь у мирному житті, зрозумів, що обов'язково допомагатиму тим, хто повертається з війни. Адже я добре знаю, як війна змінює людину зсередини, як травмує душу і як важко "повертатися" з бою, насамперед, психологічно. Сьогодні тут, в тилу, багато моїх побратимів змушені продовжувати боротьбу з беззаконням та байдужістю чиновників, з власними страхами, з самотністю, з хворобами і пораненнями. Для мене особисто дуже важливо, що програма "Дембель" не тільки говоритиме про проблеми, а й обов'язково стежитиме за долею героїв наших сюжетів", – наголосив Валентин Зінчак.

Новий проект 2+2 Дембель, насамперед, орієнтуватиметься на наданні практичних порад демобілізованим та членам їхніх родин.

Дивіться соціальний проект Дембель з 3-го липня щонеділі о 15:00 в ефірі 2+2. 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Як відновити стосунки та зберегти шлюб після АТО – ПОРАДИ ПСИХОЛОГА
Як відновити стосунки та зберегти шлюб після АТО – ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

У постійній рубриці програми Дембель на 2+2 військовий психолог Андрій Козінчук радить бійцям АТО, як зберегти шлюб після повернення з фронту.

Чому сім'ям загиблих АТОвців відмовляють у допомозі?
Чому сім'ям загиблих АТОвців відмовляють у допомозі?

Чому сім'ї загиблих захисників України живуть на межі бідності без жодної допомоги та змушені оббивати пороги чиновників, які заплющують очі на їхні проблеми – у програмі Дембель на 2+2.

Музика як зброя: радіостанція, яку створив боєць АТО власними руками
Музика як зброя: радіостанція, яку створив боєць АТО власними руками

Про генія-зв'язківця та радіоведучого, який щодня у ефірі піднімає бойовий дух та настрій бійців, розкаже Дембель на каналі 2+2.