Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Роман Засуха: "Найкраща реабілітація – це сім'я" 2021-09-19

Роман Засуха: "Найкраща реабілітація – це сім'я"

Дембель
Поширити в соціальних мережах:

У програмі Дембель на 2+2 вражаюча історія героя, якого не зламали ані війна, ані ворожий полон.

Роман Засуха – директор гімназії, батько двох дітей, щаслива та успішна людина. Проте ще недавно чоловік пережив запеклі бої на фронті, полон та знущання, і навіть не сподівався на спасіння.

"Про що я думав? Що настав кінець, життєвий шлях закінчився, коли стріляли над головами,  у камері замкнули", – пригадує Роман. Разом з побратимами він повертався додому у відпустку, але потрапив у ворожий полон. На цьому жахи не закінчились – у тому ж полоні опинилась і дружина бійця, яка поїхала його шукати. Кілька важких місяців подружжя провело у вкрай напруженій та невизначеній ситуації, чекаючи на обмін полоненими.

"Я був проти, щоб вона їхала, це могла бути, по суті, дорога в один кінець, – переконаний боєць. – З іншого боку, з огляду на те, як сталося, то саме те, що там перебувала Оксана, можливо, також врятувало життя нам усім, не тільки мені одному".

Врешті-решт, Роман та Оксана змогли повернутися додому, де на них чекав довгий та складний період реабілітації у мирному житті.

"Такий переломний момент, коли вертаєшся, згадуєш. Розумієш, що потрібно жити, радіти життю тому, що в тебе є, тому що у будь-який момент цього може не стати", – ділиться Оксана, дружина Романа.

Наразі Роман виховує вже двох дітей, почувається цілком щасливим та охоче ділиться власним секретом успішного житті: "Найкраща реабілітація – це любляча сім'я, дружина, діти. Коли ти приходиш, тебе люблять, чекають, посміхаються. Коли в тебе прикритий тил, якщо ти маєш за спиною сім'ю, можна йти сміливо вперед".

Історія людини, яка не здалась у надважких життєвих обставинах – у програмі Дембель на 2+2. Нові випуски дивіться щонеділі о 15:00.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Отрута шпигунів: як часто ви їсте ціаністий калій
Отрута шпигунів: як часто ви їсте ціаністий калій

Небезпечна отрута просто у вас під носом…

Компенсації не буде: чому страхова може відмовити у відшкодовуванні збитків за авто?
Заробити 300 мільйонів на вчителях: хто намагався відмити гроші на закупівлі шкільних ноутбуків
На публіці – пристойний сім’янин: головний дипломат Росії Лавров втрапив у скандал з коханкою
Шкільний адміністратор одружився з голограмою, у яку закоханий більше десяти років
У китайських горах знайшли гробниці людиноподібних істот з непропорційно довгими головами
Читати більше