Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Із бійців у бізнесмени: як ветерани АТО заснували власний бренд 2021-06-15

Із бійців у бізнесмени: як ветерани АТО заснували власний бренд

Дембель
Поширити в соціальних мережах:

Власна справа – спосіб не тільки заробляти на життя, а й знайти себе, адаптуватися у мирному соціумі. У програмі Дембель на 2+2 про те, як колишні бійці АТО складають зброю та стають успішними бізнесменами.

Валерій Ліпінський – у минулому доброволець батальйону "Айдар", який брав участь у найзапекліших боях на сході країни, а наразі – ветеран АТО, бізнесмен та власник кав'ярні.

"Я щаслива людина. У мене є улюблена справа, кохана дівчина, улюблений байк, є гарні друзі, які з'явились за короткий проміжок часу", – щиро каже Валерій.

Реабілітацією після травми внаслідок осколкового поранення та важкого психологічного стану для нього стала власна справа. Валерій завжди мріяв відкрити ресторан, розповідає: "На ресторан не вистачало, але від чогось потрібно відштовхуватися. Так склалось життя, що було бажання і були можливості, через це й почав свою справу".

Ще один ветеран-бізнесмен Леонід Остальцев пішов далі та відкрив власну піцерію: "Я почав створювати проект, пішов до центру зайнятості став на облік на підприємницьку діяльність, пройшов навчання".

"Це загальноветеранська ініціатива. У кого є бажання, може брати та робити, а ми допоможемо чим зможемо, принаймні порадою та досвідом", – заохочують своїх побратимів бійці. Ці історії не поодинокі, останнім часом все більше і більше ветеранів наважуються започатковувати власний бізнес.

"Малий бізнес – це завжди ризик, в нашій країні це тим паче ризик, але коли бачить успішний проект, людина думає: "Вони такі самі як я, і значить, я це теж зможу", – коментує психотерапевт Вікторія Гончарова. – Потрапляння у таке побратимство, у таке братство, коли можна повернутися спиною, у бізнесі в тому ж числі. Повернутися спиною до конкурента – це дуже важко, а тут це не конкурент, а людина, яка підтримує. Це теж важливо, і може бути гарною адаптацією".

Реабілітація за допомогою власної справи - дивовіжні історії того, як бійці знаходили себе у цивільному житті у програмі Дембель на 2+2. Нові випуски щонеділі о 15:00.

Поширити в соціальних мережах:
Завантаження...

Останні новини

Махінації студентів-медиків: за них складали іспити інші
Махінації студентів-медиків: за них складали іспити інші

Правоохоронці цю схему викрили зовсім випадково

У чому причина нестабільної погоди
У чому причина нестабільної погоди

Геологи знайшли відповіді на запитання щодо аномалій

Україна переходить на нові трудові
Україна переходить на нові трудові

Чи варто викидати паперові трудові, і на що треба обов’язково звернути увагу?

Американська блогерка «одягла» Lamborghini Urus у пухнасту шубу
Американська блогерка «одягла» Lamborghini Urus у пухнасту шубу

Тюнінг-ательє оздобило кузов та салон автомобіля ворсистою тканиною

Як українці заробляли у Китаї, але так і не заробили
Село на Запоріжжі атакував потужний вихор
Село на Запоріжжі атакував потужний вихор

Україною прокотилися потужні дощі, шквальний вітер та випав сніг

Читати більше