29 06 2016

Алла "Чонгар" про проект Дембель

Дембель

Алла "Чонгар" про проект Дембель
Ініціатор створення Всеукраїнського центру пошуку загиблих, поранених і зниклих безвісти воїнів АТО, волонтер з позивним "Чонгар" Алла Борисенко звернулась до демобілізованих бійців АТО.

"Коли боєць повертається додому – у нього є нагороди, у нього є документи і… йому відмовляють. Він замикається.

Не бійтеся звертатися до нас тут, так як ви зверталися до нас там. Не бійтеся поплакати нам в жилетку. Ми одна родина, ми завжди нею були, ми нею лишимося", - переконана Алла.

Алла Борисенко розпочала волонтерську діяльність ще у березні 2014-го, коли допомагала українським військовим та сім'ям кримських татар залишити окупований Крим, звідси позивний "Чонгар". На даний момент, насамперед, займається пошуком загиблих та зниклих безвісти, звільненням полонених.

У неділю, 3 липня, о 15:00 на каналі  2+2 відбудеться прем'єра соціального проекту Дембель про допомогу у подоланні юридичних, психологічних, побутових, медичних та інших проблем, з якими стикаються  демобілізовані учасники АТО, їхні рідні і близькі, члени родин загиблих, про боротьбу з байдужістю бюрократів і нерозумінням з боку "мирного" суспільства.

"Дембель" розповість глядачам 2+2 життєві історії ветеранів АТО,  які після демобілізації зіткнулись з відвертим порушенням своїх прав, пережили складні психологічні ситуації, але вирішили не припиняти боротьби за право на якісне мирне життя й досягли обнадійливих результатів.

Дивіться соціальний проект телеканалу 2+2 Дембель щонеділі о 15:00.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Як відновити стосунки та зберегти шлюб після АТО – ПОРАДИ ПСИХОЛОГА
Як відновити стосунки та зберегти шлюб після АТО – ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

У постійній рубриці програми Дембель на 2+2 військовий психолог Андрій Козінчук радить бійцям АТО, як зберегти шлюб після повернення з фронту.

Чому сім'ям загиблих АТОвців відмовляють у допомозі?
Чому сім'ям загиблих АТОвців відмовляють у допомозі?

Чому сім'ї загиблих захисників України живуть на межі бідності без жодної допомоги та змушені оббивати пороги чиновників, які заплющують очі на їхні проблеми – у програмі Дембель на 2+2.

Музика як зброя: радіостанція, яку створив боєць АТО власними руками
Музика як зброя: радіостанція, яку створив боєць АТО власними руками

Про генія-зв'язківця та радіоведучого, який щодня у ефірі піднімає бойовий дух та настрій бійців, розкаже Дембель на каналі 2+2.