12 10 2017

Скільки коштує Крим?

понеділок – п’ятниця
19
05

Бандерлоги

Президент Чеської Республіки Мілош Земан шокував усю Європу, запропонувавши Україні продати Крим Росії. Бандерлоги обурені його пропозицією, але спробували підрахувати вартість окупованого півострова.

Пан Земан вже давно сидить під Путіним і є його агентом у Європі. Саме тому, що у Путіна в голові, те у Земана на язиці. Звісно, Крим ми не продаємо, але його гіпотетичну вартість таки розрахуємо.

Отже, площа Криму складає 27 000км², переведемо у більш зручний формат для продажу – 270 000 000 соток. Помножимо цю кількість на ринкову вартість сотки кримської землі до анексії, а саме на 1000$. Отримуємо вартість Криму – 270 000 000 000$!

Бандерлог Дядя_Женя розмістив оголошення про продаж півострова на одному з російських сайтів. Але чи здатна Російська Федерація заплатити таку вартість? Дивіться у Бандерлогах на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Коли в українських школах увімкнуть опалення
Коли в українських школах увімкнуть опалення

Чому українські школи перетворились на холодильники? Бандерлоги провели інспекцію та дізналися, заради яких реформ мерзнуть учні.

Як живуть найпалкіші захисники України?
Як живуть найпалкіші захисники України?

Вже в цю суботу вся країна буде святкувати день захисника України, тому Бандерлоги вирішили дізнатись, як живуть новоспечені депутати і за сумісництвом екс-воїни.

Чому програла збірна України?
Чому програла збірна України?

Бандерлоги дізнались, що наші футболісти виконували спецзавдання від української влади, адже фінал буде проходити в Росії, а нам туди не можна.