12 10 2017

Коли в українських школах увімкнуть опалення

понеділок – п’ятниця
19
05

Бандерлоги

Чому українські школи перетворились на холодильники? Бандерлоги провели інспекцію та дізналися, заради яких реформ мерзнуть учні.

За вікном майже заморозки, а наш уряд все економить і, звісно ж, не на собі – на дітях. Бандерлог Ботан провів інспекцію у Білогородці, що під Києвом. Зі спеціальним приладом він вирушив до місцевої школи та чиновників, аби перевірити температурний режим приміщень.

У класах школи температура показує 14°, при мінімальній нормі у 18°. Директор школи звітує: направила спеціального листа із проханням увімкнути опалення до чиновників, одначе тепла і досі немає.

Сільський голова Білогородки каже, що тепла немає по всьому селу, адже всі лічильники на ремонті. Повернуть або через тиждень, або й через місяць. У сільського голови в кабінеті +15°. Він каже, що це люди "нахекали".

Бандерлоги не здалися і пішли вище. Яка температура у районній адміністрації Києво-Святошинського району? Та коли дітям увімкнуть опалення? – знають Бандерлоги на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Скільки коштує Крим?
Скільки коштує Крим?

Президент Чеської Республіки Мілош Земан шокував усю Європу, запропонувавши Україні продати Крим Росії. Бандерлоги обурені його пропозицією, але спробували підрахувати вартість окупованого півострова.

Як живуть найпалкіші захисники України?
Як живуть найпалкіші захисники України?

Вже в цю суботу вся країна буде святкувати день захисника України, тому Бандерлоги вирішили дізнатись, як живуть новоспечені депутати і за сумісництвом екс-воїни.

Чому програла збірна України?
Чому програла збірна України?

Бандерлоги дізнались, що наші футболісти виконували спецзавдання від української влади, адже фінал буде проходити в Росії, а нам туди не можна.