Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

На телеканалі 2+2 – прем’єра проєкту «Обережно! Фейк»

Анонси 2+2
На телеканалі 2+2 – прем’єра проєкту «Обережно! Фейк»
Поширити в соціальних мережах:

Прем’єра першого випуску – 04 вересня…

Телеканал 2+2 запускає новий проєкт «Обережно! Фейк», головна мета якого – розказати про фейки та маніпуляції, розповсюджені кремлівською пропагандою. Прем’єра першого випуску відбудеться 04 вересня о 18:00 на телеканалі 2+2.

Російські ЗМІ – це потужний інструмент кремлівської пропаганди, який впливає на мислення росіян, їхню безумовну віру в правильність рішень політичного істеблішменту, а також підтримку війни проти України. Однак, російська пропаганда має на меті не тільки «зомбувати» своїх громадян, а й розколоти українське суспільство, розповсюджуючи дезінформацію.   

Автори програми разом з ведучим Олександром Преподобним розбиратимуть російські наративи та схеми дезінформації, розроблені для дискредитації України. Крім того, на прикладі найнебезпечніших фейків, розповсюджених серед українців, Олександр Преподобний пояснюватиме, як виявляти дезінформацію, щоб не потрапити на гачок ворожої пропаганди.

«Кремль століттями створює альтернативну реальність, спотворюючи історичні факти й просуваючи відверту брехню не тільки в росії, але й на міжнародній арені. Дезінформація, маніпуляції стали потужною зброєю у боротьбі за свідомість людей. Наша мета – увімкнути критичне мислення українців, навчити їх простим правилам «інформаційної гігієни», вмінню розрізняти – де небезпечні меседжі російських пропагандистів, які роз’єднують суспільство та дезінформують світ, а де правда», – коментує ведучий Олександр Преподобний.

Чому росіяни безумовно вірять путіну, як працює російська пропагандистська машина і які радикальні методи використовує, навіщо рф століттями намагається привласнити українську історію, та які наративи просувають російські посадовці – дивіться у проєкті «Обережно! Фейк» на телеканалі 2+2 з 4 вересня.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Унікальні рештки та кривавий водоспад: топ-7 феноменів Антарктиди, які не зустрічаються більше ніде у світі
Рятуючи спадщину: бібліотекарка з Донеччини відкрила у Черкасах куточок для читання з українською літературою
Берлінський стиліст щодня з 24 лютого робить ліфто-луки на підтримку України – фото миттєво залітають в тренди
Таємничий вірус на дні Маріанської западини знайшли китайські вчені
Таємничий вірус на дні Маріанської западини знайшли китайські вчені

Цей вірус здатен інфікувати бактерії…

Інноваційні методи лікування: як стовбурові клітини прискорюють одужання поранених українських бійців?
П’ять золотих злитків вагою більше 5 кг знайшов британський колекціонер у бензобаку старого радянського танка
Читати більше