Близько 8 млрд років тому Земля була розпеченою кулею. Вона із шаленою швидкістю оберталася навколо Сонця, викидаючи у космос шматки киплячої речовини. З часом поверхня планети охолола, в середині неї і надалі відбувалися бурхливі процеси, а на поверхні утворилася земна кора. Мало хто знає, але спочатку Земля мала дві атмосфери – повітряну та водно-парову. Саме паровий купол, у якому не циркулювало повітря, зробив нашу Землю райським садом.
Деякі дослідники вважають, що Землю із зовні захищав такий-собі водно-паровий екран. Високо в атмосфері було багато води, яка тримала все мов у барокамері. «На Землі був підвищений тиск. Люди жили довго, тому що у них було багато кисню. Цей екран захищав від шкідливого випромінювання, відтак було мало мутацій. Водно-паровий купол захищав планету і від ультрафіолетового випромінювання. У таких умовах тривалість життя людини могла визначатися тисячоліттями. Фактично йдеться про безсмертя», - приголомшує висновками кандидат наук Сергій Вертьянов.
Чи дійсно можливо таке і як таку теорію коментують медики, чи згодні вони з нею? Чому деякі вчені категорично спростовують ці висновки? І чи могло за таких умов зародитися життя на Землі? Дивись проєкт «Загублений світ» просто зараз:
Loading...
Дивись також:
- Люди походять з вулкану: вчені з’ясували, хто був останнім предком усіх живих істот на Землі
- Найміцніший матеріал у світі, який витримує ядерний вибух, винайшов перукар на кухні
- Чоловік закопав мільйони серед пустелі: четверо людей загинули, намагаючись їх знайти
Не пропусти програму «Загублений світ» в ефірі телеканалу 2+2 з понеділка по четвер, о 16:50!