Вміння скручувати язик в трубочку – тренування чи генетика? Неочікувані результати досліджень

Загублений світ

Науковці розкрили правду…

Довгий час вважалося, що вміння скручувати язик у трубочку – це генетична особливість. Таке твердження підтримували науковці, пояснюючи, що близько 20% людей не здатні виконати цю вправу зі своїм язиком. Відповідно, якщо дитина могла скрутити язик, а жоден з батьків – ні, або навпаки, виникали питання щодо генетичної спадковості.

Проте нові дослідження розвінчали цей міф. Вчені провели експерименти на близнюках, один з яких міг скручувати язик, а інший – ні. Це стало вагомим доказом того, що вміння скручувати язик не передається генетично.

«Якби це було спадковим, обидва близнюки могли б це робити. – каже сімейний лікар Юрій Зінчук – Вміння скручувати язик в трубочку немає жодного стосунку до здоров’я людини, тобто генетика там ні до чого. Це доведено наукою».

Отже можна зробити висновки, що таке вміння більше залежить від тренування та індивідуальних особливостей кожної людини, а не від генетики. Таким чином, міф про те, що скручування язика передається генетично, остаточно розвінчано.

Loading...

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Загадкові смерті, примарні попередження та стародавні прокляття – ці теми завжди вабили уяву людства. 
Уяви собі країну, де молитва до Бога та магічний ритуал можуть відбутись в один і той самий день…
Як не дивно, досі точаться суперечки про правильність розташування кольорів на нашому стягу.
05072025
Ця розробка може дати початок цілому поколінню гнучких гаджетів – від медичних імплантатів до роботів-трансформерів.