Серфінг на Гавайях: Джейсон Момоа, Даша Астаф'єва та Джерард Батлер про свій перший досвід на дошці

Загублений світ

Цікаво, що на островах катання на дошці стало навіть шкільним предметом…

Бухта на Гавайях Калакея з давніх давен і до сьогодні єдине зручне місце на острові, де можна перечекати негоду та поповнити запаси для моряків. З 19 століття мореплавці, які зупинялися тут, дивувалися захопленню гавайців. Місцеві вельможе, бо займатися таким мали право лише люди у певному статусі на Гавайях, щодня виходили у море щоб… осідлати хвилю. Мова йде про серфінг, яким сьогодні може займатися кожен. Тут катання на дошці навіть стало шкільним предметом.

«Якщо ви спитаєте мене, ким я хотів стати у дитинстві, коли виросту, я хотів бути серфером», - так каже всесвітньо-відомий Аквамен, актор Джейсон Момоа, бо запевняє – серфінг у гавайців у крові.

Він сам народився на одному із гавайських островів і за будь-якої нагоди летить на Батьківщину аби «осідлати» високу хвилю. А велику частину своїх гонорарів він вклав у виробництво дошок для серфінгу на рідному острові і як зізнався сам актор це був один із «найкращих моментів його життя». Але дуже блискавично його захоплення перетворилося на великий бізнес, адже сотні багатих і знаменитих готові їхати світ за очі, аби стати на серф. Серед них і секс-символ українського шоу-бізу модель і співачка Даша Астаф'єва. Вперше вона стала на дошку кілька років тому, а розповіла про це два роки тому.

Що розповіла зірка про своє водне захоплення, як над нею жартував інструктор, коли вона сказала, що боїться акул? А також який гіркий досвід підкорення хвиль спіткав актора Джерарда Батлера – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ» щодня на 2+2.

Дивись також:

У сучасному світі, де глобальні новини змінюються щохвилини, ми часто чуємо про Раду Безпеки ООН та її впливових членів.
24052025
Ми щодня дивимося на них, вони пливуть над нами, змінюючи обриси та кольори. 
На відміну від багатьох інших установ, які намагалися б приховати такий ляп, музей вирішив діяти відкрито. 
На жаль, фальшивки – це не лише про картини відомих художників чи розкішні прикраси.