Серед обстрілів та страху: особливості роботи поштарів у прифронтових зонах

Загублений світ

Поштарі на лінії фронту – не лише носії листів, це справжні герої…

В умовах, коли мобільний зв'язок та електропостачання відсутні, банки не працюють, а обстріли стають частиною їхнього робочого дня, поштарі виявляються справжніми героями. Попри смертельну загрозу, вони продовжують розвозити пенсії та гуманітарну допомогу. Це не тільки про службовий обов'язок, але і про важливий соціальний аспект – забезпечення мешканців необхідними ресурсами навіть у найважчі часи.

Поштарка Ольга Симоненко стала єдиним зв'язком для людей із Святогірської громади. У дні, коли військові дії стають все насиченішими, вона не тільки несе листи, але й допомагає організовувати евакуацію та захист мешканців.

Ситуація ускладнюється тим, що дороги, якими рухаються поштарі, пролягають поруч із зонами ворожих сил. Іноді листоноші, які вже перетнули декілька сіл, чують обстріли, відчувають страх, але продовжують свою місію.

«Поїздки були різноманітні – зізнається Ольга – Бувало і таке, що потрапляли під обстріли. Десь було навіть таке, що просто поруч із нами вибухнуло. З однієї сторони в нас обстріли, а з іншої – листи. Так і працюємо»

Поштарі на лінії фронту – це не лише пересувні носії листів. Це справжні герої, які надають підтримку та сприяють збереженню людського зв'язку. Більше подробиць дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Loading...

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Скандинавська міфологія — це не просто легенди. Це — цілий світ…
23052025
Переобрання Олександра Свіщова на посаду президента Федерації водного поло України пройшло одноголосно.
23052025
Привіт, любителі вихідних та цікавих фактів! Готуйтеся до травневих пригод, адже ми вже готові поділитися свіженьким прогнозом погоди
Забудьте все, що ви знали про російську мову, адже її справжня історія не така, як про неї розповідають на росТБ
У світі мистецтва, де ціна на твори геніїв сягає астрономічних сум, завжди існувала тіньова сторона – підробки.