Вчені довели, що птахи можуть розрізняти картини Ренуара, Моне, Пікассо. І що їхній розум адаптується під середовище, в якому вони живуть. Наприклад, мозок пернатих з мегаполісів набагато розвиненіший за тих, які живуть у природі, далеко від цивілізації.
Міські ворони дуже полюбляють горіхи, проте оболонка плоду занадто тверда. Птахи навчилися кидати їх під колеса авто, що стоять на світлофорі. Коли вмикається зелене світло, машина наїжджає на горіх і ворона спокійно збирає смаколики. Цікаво, що таким способом користуються усі ґави, що проживають у великих містах.
«Тварини, які комунікують, вчяться один в одного, а той, хто не вчиться одразу програє. Якась ворона підхопила це підкладання горіхів і воно перейшло до інших», - каже доктор біологічних наук Леонід Горобець.
А у Сан-Франциско ворони приносять подарунки місцевій жительці. Жінка має вже цілу колекцію, яка складається з іржавої залізяки, кольорового каміння, мушлі та інших брязкальців. Ба більше, старші ворони показують молодому поколінню дорогу до її будинку. Чому птахи так роблять – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:
Loading...
Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.
Дивись також:
- Двічі пережив клінічну смерть і глибоку кому: колишній стюард після важкої аварії створив унікальну в Україні школу стюардес
- Таємне послання Rolls-Royce: відома авто-компанія вигадала цікавий квест для своїх VIP-клієнтів
- Розсекречені документи: Штати та СРСР разом загубили пів сотні ядерних бомб за часи «холодної» війни